Na een uitstekende stage van twee maanden in Zuid-Afrika is Thomas Van der Plaetsen vlak vóór Kerstmis weer naar België teruggekeerd. Hij opent zijn indoorseizoen begin januari met een polsstokwedstrijd.
“Ik heb in Zuid-Afrika in hele goede weersomstandigheden veel volume kunnen trainen. Ik ben er even ziek geweest en had af en toe ook last van enkele kleine ongemakken aan kuit en enkel, maar mijn hamstringblessure, die me zolang afgeremd heeft, is volledig genezen.”
Lees verder op Atletiek Vlaanderen.






![Wie doet in Roeselare meteen een goede zaak in de strijd om het CrossCup-klassement? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/10/6S3A0822-1-218x150.jpeg)






![EK Rome – Volg hier de ontknoping van de tienkamp met Thomas Van der Plaetsen en Jente Hauttekeete! [live-updates+projectie]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2024/06/240611-083-218x150.jpg)
![EK Rome – Hoe doen Thomas Van der Plaetsen en Jente Hauttekeete het op dag 1 van tienkamp? [live-updates+projectie]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2024/06/240610-002-218x150.jpg)




