Soufiane Bouchikhi is als tweede geëindigd op de EK-selectiecross in Roeselare. De RFCL-atleet schudde in de tweede ronde aan de boom en nam zoetjesaan afstand van de tegenstand. Enkel Isaac Kimeli hield Bouchikhi binnen schot en in de slotronde mochten ze samen strijden voor de overwinning. Kimeli beschikte over de sterkste eindsprint, maar Soufiane Bouchikhi toonde zich tevreden met de tweede plaats. Broer Lahsene zorgde enigszins voor de verrassing met een derde plek.
Bekijk hierboven de reactie van Soufiane Bouchikhi.

![EK Lagoa: Waar zijn de Belgische mannen en de veelbelovende jeugdploegen toe in staat? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2023/12/JM2_6367-218x150.jpg)


![EK Lagoa: Derde teammedaille op rij voor de senioren vrouwen? [voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2024/12/241208-Atni-037-218x150.jpg)














