Drie jaar na Doha 2019 krijgen we eindelijk nog eens een WK atletiek. En wat voor een WK, met het magische Hayward Field in Eugene als uitvalsbasis. België is met 30 deelnemers overvloedig vertegenwoordigd. Wij hebben voor u alles om het WK te kunnen volgen op een rijtje gezet.

Atletieknieuws is ter plaatse voor verslaggeving in Eugene. Quinten Lafort en Milan Augustijns maken er de dienst uit en zorgen voor vooruitblikken, wedstrijdverslagen en interviews.

Een voorbeschouwing omtrent de Belgische kansen op het WK kan u hier terugvinden. Alle officiële informatie, inclusief uurrooster en resultaten, kan u vinden op de website van de organisatie.

Sporza zendt veel wedstrijden live uit, net als RTBF, NOS, Eurosport en BBC.

Hieronder vindt u nog het programma van onze landgenoten in Belgische tijd.

Vrijdag(nacht) 15 juli (Belgische tijd)

19u10 Hoogspringen Thomas Carmoy Kwalificaties
20u45 4x400m Mixed België Reeksen
21u05 Hamerslingeren Vanessa Sterckendries Kwalificaties
02u15 3000m steeple Tim Van de Velde Reeksen
03u10 1500m Elise Vanderelst Reeksen
04u50 4×400 Mixed België Finale

Zaterdag(nacht) 16 juli

22u20 400m horden Julien Watrin Reeksen
03u30 1500m Ismaël Debjani Reeksen
03u30 1500m Ruben Verheyden Reeksen
04u05 1500m Elise Vanderelst Halve finale (ov)

Zondag(nacht) 17 juli

15u15 Marathon Bashir Abdi Finale
15u15 Marathon Lahsene Bouchikhi Finale
15u15 Marathon Thomas De Bock Finale
19u35 100m horden – Zevenkamp Nafi Thiam Reeksen
19u35 100m horden – Zevenkamp Noor Vidts Reeksen
20u05 400m Kevin Borlée Reeksen
20u05 400m Dylan Borlée Reeksen
20u05 400m Alexander Doom Reeksen
20u35 Hoogspringen – Zevenkamp Nafi Thiam Groep A/B
20u35 Hoogspringen – Zevenkamp Noor Vidts Groep A/B
20u35 Hamerslingeren Vanessa Sterckendries Finale (ov)
21u00 400m Naomi Van den Broeck Reeksen
21u00 400m Camille Laus Reeksen
22u00 10.000m Isaac Kimeli Finale
22u45 Kogelstoten -Zevenkamp Nafi Thiam Groep A/B
22u45 Kogelstoten – Zevenkamp Noor Vidts Groep A/B
02u05 Discuswerpen Philip Milanov Kwalificaties
03u03 400m horden Julien Watrin Halve finale (ov)
03u38 200m – Zevenkamp Nafi Thiam Reeksen
03u38 200m – Zevenkamp Noor Vidts Reeksen
04u00 1500m Ismaël Debjani Halve finale (ov)
04u00 1500m Ruben Verheyden  Halve finale (ov)

Maandag(nacht) 18 juli

15u15 Marathon Mieke Gorissen Finale
18u35 Verspringen – Zevenkamp Nafi Thiam Groep A/B
18u35 Verspringen – Zevenkamp Noor Vidts Groep A/B
19u55 Speerwerpen – Zevenkamp Nafi Thiam Groep A/B
19u55 Speerwerpen – Zevenkamp Noor Vidts Groep A/B
02u45 Hoogspringen Thomas Carmoy Finale (ov)
03u00 200m Imke Vervaet Reeksen
03u55 800m – Zevenkamp Nafi Thiam Finale
03u55 800m – Zevenkamp Noor Vidts Finale
04u20 3000m steeple Tim Van de Velde finale (ov)
04u50 1500m Elise Vanderelst Finale (ov)

Dinsdag(nacht) 19 juli

02u45 400m horden Paulien Couckuyt Reeksen
03u05 200m Imke Vervaet Halve finale (ov)
03u33 Discuswerpen Philip Milanov Finale (ov)
04u30 1500m Ismaël Debjani Finale (ov)
04u30 1500m Ruben Verheyden  Finale (ov)
04u50 400m horden Julien Watrin Finale (ov)

Woensdag(nacht) 20 juli

02u20 800m Eliott Crestan Reeksen
03u15 400m horden Paulien Couckuyt Halve finale (ov)
03u45 400m Naomi Van den Broeck Halve finale (ov)
03u45 400m Camille Laus Halve finale (ov)
04u15 400m Kevin Borlée Halve finale (ov)
04u15 400m Dylan Borlée Halve finale (ov)
04u15 400m Alexander Doom Halve finale (ov)

Donderdag(nacht) 21 juli

02u10 800m Vanessa Scaunet Reeksen
04u00 800m Eliott Crestan Halve finale (ov)
04u35 200m Imke Vervaet Finale (ov)

Vrijdag(nacht) 22 juli

02u05 Polsstokspringen Ben Broeders Kwalificaties
03u35 800m  Vanessa Scaunet Halve finale (ov)
04u15 400m Naomi Van den Broeck Finale (ov)
04u15 400m Camille Laus Finale (ov)
04u35 400m Kevin Borlée Finale (ov)
04u35 400m Dylan Borlée Finale (ov)
04u35 400m Alexander Doom Finale (ov)
04u50 400m horden Paulien Couckuyt Finale (ov)

Zaterdag(nacht) 23 juli

20u20 100m horden Anne Zagré Reeksen
02u10 4x400m vrouwen België Reeksen
02u40 4x400m mannen België Reeksen
03u10 800m Eliott Crestan Finale (ov)

Zondag(nacht) 24 juli

02u05 100m horden Anne Zagré Halve finale (ov)
03u35 800m Vanessa Scaunet Finale (ov)
04u00 100m horden Anne Zagré Finale (ov)
04u35 4x400m vrouwen België Finale (ov)
04u50 4x400m mannen België Finale (ov)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in