Kim Ruell kan zondag voor de derde keer Belgisch kampioen worden op de korte cross. De Boutersemnaar, die geen prof meer is, kan meteen ook zijn derde zege in de CrossCup behalen. ‘Het zal gaan tussen Pieter-jan Hannes en mij.’

Lees verder op Het Nieuwsblad
				

![Wie doet in Roeselare meteen een goede zaak in de strijd om het CrossCup-klassement? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/10/6S3A0822-1-218x150.jpeg)







![Kim Ruell sprint naar bronzen BK-medaille: “Dit is best wel leuk” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2016/03/kim-ruell-sprint-naar-bronzen-bk.jpg)
![Kim Ruell na LBFA-titel 3000m: “Amsterdam is doel, Rio mijn droom” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2016/01/kim-ruell-na-lbfa-titel-3000m-am.jpg)
![Pieter Desmet over Kim Ruell en Lore Tack op CC Relays [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2015/10/pieter-desmet-over-kim-ruell-en.jpg)

![Van Linden en Ruell aan het feest in Ertvelde [+uitslagen]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2013/08/JJZ_02941.jpg)

