Atletiek is vallen en weer opstaan, 400 meter is verzuren en toch doorbijten. Cédric Van Branteghem is ervaringsexpert en het Belgisch indoorrecord op de dubbele baanronde staat met 46″18 nog steeds achter zijn naam. Wat denkt hij over die andere Belgisch recordhoudster Cynthia Bolingo? En de Belgische medaillekansen in Glasgow?
Bolingo lijkt niet te stoppen in haar recordjacht. Vanavond vecht ze om de medailles in de EK-finale van de 400 meter. Cédric Van Branteghem analyseert in bovenstaand interview haar kansen, heeft het als atletiekliefhebber over de medaillekandidaten in de Belgische ploeg en ook het Koning Boudewijnstadion komt aan bod.











![Belgisch record Gevaert blijft overeind en “meetingrecord” als codewoord: herbeleef hier de slotdag van de Memorial Van Damme [liveblog]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2026/09/f6b7766f-b20d-48eb-b7dd-e44f8a1f1876-218x150.jpg)


![Couckuyt (BR) en Sacoor blinken uit; Duplantis geeft forfait: dit was de eerste dag van de Memorial Van Damme [liveblog]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2026/09/WhatsApp-Image-2026-09-04-at-19.37.15-218x150.jpeg)




