Home » Nieuws » Nationaal » Piste » AC Meetjesland promoveert naar ere-KBAB [+uitslagen]
Mulamba Van Den Hende - Foto: Jasper Jacobs

AC Meetjesland promoveert naar ere-KBAB [+uitslagen]

Mulamba Van Den Hende - Foto: Jasper Jacobs
Mulamba Van Den Hende – Foto: Jasper Jacobs

In Herentals werd vandaag gestreden voor een plekje in de ere-afdeling van de KBAB. AC Meetjesland wist met winst uiteindelijk het laken naar zich toe te trekken. Ze sloten de dag in stijl af met winst op zowel de 4x100m als de 4x400m. Zij promoveren bovendien al voor het 2de jaar op rij. OEH kwam nog bijzonder dicht. Zij werden tweede op amper 4 puntjes. Beiden hadden een ruime voorsprong op de andere clubs, waarvan ATLA zich de betere kroonde.

Achteraan in het klassement hinkte AC Break van bij het begin achter de feiten aan. Uiteindelijk kregen ze het gezelschap van Vlierzele Sportief. Beide teams zakken naar de eerste landelijke afdeling.

De junioren Aaron Botterman (KAAG), Pieters Giovanni (ACME) en Vints Wouter (ROBA) domineerden de 400m. Pieter-Jan Hannes (OLSE) kaapt in 1’51″75 voor Jeroen D’hoedt (OEH) de overwinning op de 800m. Opmerkelijk aantreden was er ook van Soufiane Bouchikhi. De atleet van OLSE studeert in de Verenigde Staten maar wist met 14.40.77 op de 5000m de 13 punten voor zijn club veilig te stellen.

Thomas Smet van OLSE versloeg in het speerwerpen Timothy Herman (ACME) met 69m27. Wim Blondeel was met 15m80 duidelijk de sterkste in het kogelstoten. Later pakte hij met 47m46 nog een tweede plek in het discuswerpen. Daar was Sem Bram met 48m64 de beste. Er viel ook voor Tobias Capiau een mooie prestatie te noteren. In het verspringen won de scholier van Deinze met 6m60 en strandde daarbij op amper 17cm van de EYOF-limiet. Hij sprong dit jaar wel al driemaal (tweemaal indoor) boven deze richtprestatie.

Alle uitslagen vindt u hieronder.

 

Results of athletic events, made by TimeTronics, Belgium
Meet=BVV Mannen - Ereafdeling VAL
Location=BLOSO Herentals
Date=12/05/2013	Time=17:46:55
Copywright TimeTronics, Belgium                   www.timetronics.be
MeetManager software version =	2011v

400m horden  Time :14:11
Heat:1 
	1	433	Sprangers Brent          	95	DEIN 	59.42			8Pnts
	2	3142	Muller Gert              	89	OLSE 	60.65			5Pnts
	3	1993	Vandenbergh Wouter       	88	ZWAT 	64.67			4Pnts
	4	4936	Van Caeyzeele Bart       	72	ACHL 	66.10			3Pnts
	5	825	Rdzen Alexander*         	95	ACBR 	66.27			2Pnts
	6	5701	Smets Filip              	71	ROBA 	75.71			1Pnts

400m horden  Time :14:11
Heat:2 
	1	3078	Heggen Erik              	92	ATLA 	53.71			13Pnts
	2	568	Bruyneel Arthur          	94	ACME 	55.58			11Pnts
	3	3316	Goyens Maarten           	93	OEH  	58.45			10Pnts
	4	1899	Zephirin Joachim         	85	KKS  	59.24			9Pnts
	5	576	Remmery Jelle            	94	VS   	59.89			7Pnts
	6	670	Dumon Ewout              	95	KAAG 	60.59			6Pnts

Polsstokspringen  Time :16:07
Heat:1 
	1	2581	De Coninck Jasper        	89	KAAG 	4.20			13Pnts
	2	2645	Ingelaere Brian          	97	DEIN 	4.10			11Pnts
	3	2623	Bienens Michiel          	96	ACHL 	4.00			10Pnts
	4	3028	Van Tricht Kevin         	87	OEH  	3.80			9Pnts
	5	3140	Vanderkruys Toon         	91	OLSE 	3.60			8Pnts
	6	1817	Leyssens Sam             	93	ACBR 	3.60			7Pnts
	7	2866	Verbraekel Niels         	96	VS   	3.40			6Pnts
	8	2922	Bellemans Tom            	97	ROBA 	3.20			5Pnts
	9	3214	Vermeiren Axel           	93	ATLA 	2.60			3.5Pnts
	9	362	Vanneste Bavo            	94	KKS  	2.60			3.5Pnts
		3036	Wylleman Jonathan        	96	ACME 	NM   			0Pnts

Hoogspringen  Time :15:12
Heat:1 
	1	2728	Ghuys Bram               	93	OEH  	2.03			13Pnts
	2	3300	Van Deursen Bart         	85	ROBA 	2.00			11Pnts
	3	3230	Hubert Timothy           	82	VS   	1.90			10Pnts
	4	1983	Parmentier Thomas        	92	DEIN 	1.85			9Pnts
	5	355	Regelbrugge Bram         	94	ACME 	1.80			8Pnts
	6	2765	Van De Vijver Lorenzo    	97	ACBR 	1.80			7Pnts
	7	361	Benschop Viktor          	95	KAAG 	1.75			6Pnts
	8	3379	Ducene Vincent           	97	OLSE 	1.75			5Pnts
	9	6780	Torabi Kian*             	67	ATLA 	1.60			4Pnts
	10	774	Kesteloot Niels          	99	KKS  	1.60			3Pnts
	11	845	De Meulemeester Ben      	99	ZWAT 	1.50			2Pnts
		407	Verreydt Yentl           	95	ACHL 	NM   			0Pnts

Hinkstapspringen  Time :15:06
Heat:1 
	1	3314	Vandenkerckhove Peter    	80	ZWAT 	13.67	+0.1				13Pnts
	2	3341	Brijs Gert               	79	VS   	13.44	+0.8				11Pnts
	3	7027	Mommaert Didier          	70	OEH  	13.39	+1.5				10Pnts
	4	3161	Messiaen Gert            	78	ACME 	13.28	+2.7		12.98m	1.6	9Pnts
	5	2143	Hermans Kenny            	90	ATLA 	12.91	+0.9				8Pnts
	6	2980	Cordeel Bert             	83	ACHL 	12.80	-0.2				7Pnts
	7	359	Pausenberger Yves        	95	KAAG 	12.67	-0.3				6Pnts
	8	6606	Van Wynsberge Kurt       	68	DEIN 	12.52	+0.6				5Pnts
	9	3302	Parmentier Steven        	86	KKS  	11.76	+1.3				4Pnts
		511	Van Looy Jan             	94	OLSE 	NM   	+0.0				0Pnts

Speerwerpen (800g)  Time :15:00
Heat:1 
	1	3215	Smet Thomas              	88	OLSE 	69.27			13Pnts
	2	2635	Herman Timothy           	90	ACME 	68.03			11Pnts
	3	577	Nys Gerald               	94	VS   	52.65			10Pnts
	4	3280	Deschuytter Manu         	91	KAAG 	48.28			9Pnts
	5	2144	Meers Maarten            	91	ATLA 	46.35			8Pnts
	6	1983	Parmentier Thomas        	92	DEIN 	45.44			7Pnts
	7	1818	Helsen Jorg              	83	ACBR 	45.02			6Pnts
	8	2959	Vanderheijden Mathias    	92	ACHL 	44.45			5Pnts
	9	3028	Van Tricht Kevin         	87	OEH  	41.95			4Pnts
	10	1897	Huyghe Jon               	93	KKS  	38.21			3Pnts
	11	2378	Van De Velde Joris       	89	ROBA 	37.70			2Pnts
	12	2746	Van Campenhout Jordi     	88	ZWAT 	36.72			1Pnts

Kogelstoten (7,260kg)  Time :14:47
Heat:1 
	1	7167	Blondeel Wim             	73	ACME 	15.80			13Pnts
	2	2927	Denissen Jelle           	91	ATLA 	14.91			11Pnts
	3	2412	Eeckhout Filip           	79	VS   	14.85			10Pnts
	4	2589	Van Campenhout Jannick   	91	ZWAT 	14.55			9Pnts
	5	3260	Beyens Stefan            	87	ACHL 	14.33			8Pnts
	6	2524	Truyts Timothy           	89	ACBR 	13.17			7Pnts
	7	6754	De Wyngaert Walter       	70	ROBA 	12.08			6Pnts
	8	603	Giebens Robbert          	94	OLSE 	11.04			5Pnts
	9	7213	Mosselmans Gunther       	78	KAAG 	9.89			4Pnts
	10	3327	Vermeulen Stefaan        	89	KKS  	8.81			3Pnts
		3057	Van Der Plaetsen Thomas  	90	DEIN 	NM   			0Pnts
		763	De Becker Kenneth        	94	OEH  	NM   			0Pnts

400 meter  Time :14:24
Heat:1 
	1	2625	Mees Jef                 	96	ACHL 	50.88			9Pnts
	2	2023	Meesters Thomas          	92	ZWAT 	53.38			6Pnts
	3	2978	Lommaert Jens            	87	OLSE 	53.74			5Pnts
	4	535	Van Caelenberghe Stefaan 	94	VS   	53.80			4Pnts
	5	2385	Vanbelle Evert           	92	OEH  	54.27			3Pnts
	6	3143	Dom Martin               	87	ACBR 	58.03			2Pnts

400 meter  Time :14:24
Heat:2 
	1	356	Botterman Aaron          	94	KAAG 	49.23			13Pnts
	2	669	Pieters Giovanni         	94	ACME 	49.55			11Pnts
	3	555	Vints Wouter             	94	ROBA 	50.47			10Pnts
	4	1898	Herreman Ingmar          	86	KKS  	51.31			8Pnts
	5	463	Henry Laurent            	95	ATLA 	52.76			7Pnts
		2855	Van Den Oord Nolan       	90	DEIN 	DNS   			0Pnts

100 meter  Time :14:37
Heat:1      Wind : 1.3 
	1	3051	Capiau Tobias            	97	DEIN 	11.32			7Pnts
	2	1887	Dezutter Michael         	82	KAAG 	11.32			6Pnts
	3	2499	De Pauw Brent            	93	ACHL 	11.57			5Pnts
	4	614	Maes Gerben              	94	VS   	11.64			3Pnts
	5	2925	Smismans Robin           	96	OEH  	11.82			2Pnts
		2832	Lossie Yannick           	91	OLSE 	DIS   			0Pnts

100 meter  Time :14:37
Heat:2      Wind : 2.4 
	1	1900	Herreman Lars            	87	KKS  	10.85			13Pnts
	2	2831	Van Den Hende Mulamba    	84	ACME 	11.07			11Pnts
	3	2274	Da Silva Francisco       	89	ZWAT 	11.07			10Pnts
	4	2765	De Borger Dario          	92	ROBA 	11.13			9Pnts
	5	2770	Claes Frederik           	92	ATLA 	11.17			8Pnts
	6	1817	Leyssens Sam             	93	ACBR 	11.63			4Pnts

800 meter  Time :14:59
Heat:1 
	1	2354	Hannes Pieter-jan        	92	OLSE 	1:51.75			13Pnts
	2	2367	D'hoedt Jeroen           	90	OEH  	1:52.23			11Pnts
	3	3101	Dierckx Toon             	87	ZWAT 	1:53.38			10Pnts
	4	2872	Rosseeuw Matthias        	85	ACME 	1:54.80			9Pnts
	5	1948	Verbiest Maarten         	82	ACHL 	1:55.27			8Pnts
	6	2290	Agache Hannes            	85	KKS  	1:56.22			7Pnts
	7	2378	Van De Velde Joris       	89	ROBA 	1:57.87			6Pnts
	8	619	Muutjens Michael         	94	ATLA 	1:58.04			5Pnts
	9	2854	Van Vynckt Kevin         	89	DEIN 	1:58.89			4Pnts
	10	2299	De Bock Tomas            	86	KAAG 	1:59.32			3Pnts
	11	2772	Erauw Keanu              	96	VS   	2:04.04			2Pnts
	12	335	Peeters Stijn            	94	ACBR 	2:12.23			1Pnts

1500 meter  Time :15:05
Heat:1 
	1	548	Kimeli Isaac             	94	OEH  	4:05.71			13Pnts
	2	2219	Van Den Bossche Brian    	89	ACHL 	4:06.05			11Pnts
	3	2520	De Kerpel Wesley         	88	ROBA 	4:06.28			10Pnts
	4	354	Paermentier Benoit       	95	ACME 	4:09.31			9Pnts
	5	2979	Geluykens Joppe          	96	OLSE 	4:12.62			8Pnts
	6	1885	Vispoel Ruben            	90	KAAG 	4:13.18			7Pnts
	7	3271	Casteele Tom             	86	KKS  	4:15.74			6Pnts
	8	3031	Ost Riken                	96	VS   	4:19.49			5Pnts
	9	3100	Ouamoum Tarik            	79	ZWAT 	4:23.26			4Pnts
	10	6475	Borghoms Luc             	71	ATLA 	4:24.19			3Pnts
	11	2016	Coene Stijn              	86	DEIN 	4:29.63			2Pnts
	12	3063	Smits Jorn               	93	ACBR 	4:33.64			1Pnts

110m horden  Time :15:18
Heat:1      Wind : 0.2 
	1	1956	Melotte Johan            	80	ZWAT 	16.54			7Pnts
	2	2416	Bollaert Bram            	92	VS   	16.69			6Pnts
	3	355	Regelbrugge Bram         	94	ACME 	17.03			5Pnts
	4	2042	Malone Owen              	86	ACBR 	17.36			4Pnts
	5	3142	Muller Gert              	89	OLSE 	18.72			2Pnts
	6	4936	Van Caeyzeele Bart       	72	ACHL 	20.39			1Pnts

110m horden  Time :15:18
Heat:2      Wind : 2.4 
	1	2765	De Borger Dario          	92	ROBA 	14.09			13Pnts
	2	3057	Van Der Plaetsen Thomas  	90	DEIN 	14.65			11Pnts
	3	2728	Ghuys Bram               	93	OEH  	14.75			10Pnts
	4	3078	Heggen Erik              	92	ATLA 	14.98			9Pnts
	5	670	Dumon Ewout              	95	KAAG 	16.07			8Pnts
	6	3302	Parmentier Steven        	86	KKS  	18.50			3Pnts

Verspringen  Time :16:09
Heat:1 
	1	3051	Capiau Tobias            	97	DEIN 	6.60	+0.5				13Pnts
	2	2478	Hendrikx Joren           	83	ZWAT 	6.50	+0.6				11Pnts
	3	3161	Messiaen Gert            	78	ACME 	6.48	-1.1				10Pnts
	4	7027	Mommaert Didier          	70	OEH  	6.32	+1.1				9Pnts
	5	2765	Van De Vijver Lorenzo    	97	ACBR 	6.30	-0.4				8Pnts
	6	2847	Pardon Jens              	96	ROBA 	6.19	+1.1				7Pnts
	7	3202	Bijnens Niels            	97	ATLA 	6.07	+1.4				6Pnts
	8	523	Eloot Bram               	95	VS   	6.04	+1.3				5Pnts
	9	2980	Cordeel Bert             	83	ACHL 	5.78	+1.1				4Pnts
	10	359	Pausenberger Yves        	95	KAAG 	5.75	+1.9				3Pnts
	11	1898	Herreman Ingmar          	86	KKS  	5.59	-0.5				2Pnts
	12	3163	Van Schevensteen Lenny   	89	OLSE 	5.25	+0.1				1Pnts

Discuswerpen (2kg)   Time :16:37
Heat:1 
	1	2360	Bras Sem                 	91	OEH  	48.64			13Pnts
	2	7167	Blondeel Wim             	73	ACME 	47.46			11Pnts
	3	2524	Truyts Timothy           	89	ACBR 	44.02			10Pnts
	4	3281	Tomanek Milosz           	83	KAAG 	41.49			9Pnts
	5	2927	Denissen Jelle           	91	ATLA 	40.98			8Pnts
	6	2412	Eeckhout Filip           	79	VS   	40.53			7Pnts
	7	2589	Van Campenhout Jannick   	91	ZWAT 	40.07			6Pnts
	8	2651	Van Den Schoor Tim       	85	ACHL 	40.02			5Pnts
	9	6754	De Wyngaert Walter       	70	ROBA 	37.26			4Pnts
	10	6471	Van Gansbeke Johan       	59	DEIN 	35.18			3Pnts
	11	603	Giebens Robbert          	94	OLSE 	30.37			2Pnts
	12	5122	Parmentier Pol           	59	KKS  	17.19			1Pnts

3000 meter  Time :15:40
Heat:1 
	1	2909	Thys Thomas              	84	ACHL 	8:32.91			13Pnts
	2	2355	Bouchikhi Lahsene        	93	OLSE 	8:34.49			11Pnts
	3	431	Casteele Steven          	94	KKS  	8:34.98			10Pnts
	4	2368	D'hoedt Sander           	90	OEH  	8:56.29			9Pnts
	5	3125	Boussattati Jamal        	82	ZWAT 	8:59.40			8Pnts
	6	2681	Verspreet Joran          	87	ROBA 	9:05.98			7Pnts
	7	1815	Wouters Roel             	78	ACBR 	9:15.02			6Pnts
	8	727	Bijnens Jonas            	94	ATLA 	9:25.14			5Pnts
	9	5916	Heyde Lucien             	56	ACME 	9:29.26			4Pnts
	10	5792	Matthijs Guy             	68	VS   	9:31.04			3Pnts
	11	2273	Herregodts Aron-levi     	91	KAAG 	9:37.22			2Pnts
	12	1986	Icket Jonas              	93	DEIN 	9:48.16			1Pnts

5000 meter  Time :16:06
Heat:1 
	1	3010	Bouchikhi Soufiane       	90	OLSE 	14:40.77			13Pnts
	2	2383	Sergooris Jonas          	90	OEH  	14:42.15			11Pnts
	3	1953	Van Rooy Tom             	82	ACHL 	14:58.39			10Pnts
	4	2286	Yeshetela Bekele Atelaw  	87	ROBA 	15:13.00			9Pnts
	5	2566	Van Dyck Tom             	82	ACBR 	15:24.92			8Pnts
	6	2790	Stubbe Matthias          	90	ACME 	15:33.65			7Pnts
	7	2508	Heemskerk Steven         	78	ATLA 	15:47.31			6Pnts
	8	4902	Brynaert Dirk            	65	ZWAT 	15:56.52			5Pnts
	9	3159	Dobbelaere Steven        	82	KAAG 	16:03.02			4Pnts
	10	2017	DEVULDER  Wouter         	88	DEIN 	16:50.24			3Pnts
	11	2406	Van Lunter Yannick       	91	VS   	17:08.37			2Pnts
	12	2639	Vermeulen Emanuel        	85	KKS  	17:14.00			1Pnts

200 meter  Time :16:16
Heat:1      Wind : 1.6 
	1	2760	Muermans Maxim           	96	ATLA 	22.77			7Pnts
	2	1887	Dezutter Michael         	82	KAAG 	23.05			6Pnts
	3	3189	Nsuki Frank              	88	OLSE 	23.13			5Pnts
	4	3058	De Bruyne Angelo         	90	DEIN 	23.35			4Pnts
	5	614	Maes Gerben              	94	VS   	24.01			2Pnts
		5144	Nagels Tom               	67	ACBR 	DNS   			0Pnts

200 meter  Time :16:16
Heat:2      Wind : -0.2 
	1	1900	Herreman Lars            	87	KKS  	21.85			13Pnts
	2	2788	Thys Seppe               	92	ACME 	22.04			11Pnts
	3	3021	Francois Laurens         	96	OEH  	22.19			10Pnts
	4	2370	Vranken Andreas          	93	ROBA 	22.51			9Pnts
	5	2274	Da Silva Francisco       	89	ZWAT 	22.54			8Pnts
	6	1963	Raets Glenn              	89	ACHL 	23.87			3Pnts

3000m steeple  Time :16:40
Heat:1 
	1	1896	Casteele Mathijs         	89	KKS  	9:21.64			13Pnts
	2	2624	Cornelis Jan             	90	OEH  	9:53.32			11Pnts
	3	5327	Vanmelkebeke Kjell       	77	KAAG 	10:02.19			10Pnts
	4	1820	Van Roey Jan             	80	ACBR 	10:15.70			9Pnts
	5	2216	Goossens Andy            	81	ACHL 	10:30.19			8Pnts
	6	620	Smeets Ivan              	95	ATLA 	10:35.11			7Pnts
	7	435	Van Den Broeck Sander    	94	OLSE 	10:53.06			6Pnts
	8	1985	De Lepeleire Bert        	82	DEIN 	10:59.27			5Pnts
	9	1960	Peeters Olivier          	91	ZWAT 	11:34.98			4Pnts
	10	6248	Storms Alex              	63	ROBA 	11:41.99			3Pnts
	11	2405	Pieters Christof         	86	ACME 	11:45.48			2Pnts
		2416	Bollaert Bram            	92	VS   	DNF   			0Pnts

4 x 100 meter  Time :17:00
Heat:1 
	1				KKS                 	42.99  11Pnts
		1897	Huyghe Jon               	93	
		1898	Herreman Ingmar          	86	
		362	Vanneste Bavo            	94	
		1900	Herreman Lars            	87	
	2				OLSE                	43.17  10Pnts
		795	Hofmans Victor           	94	
		761	Kikota Michee Jozef      	95	
		2832	Lossie Yannick           	91	
		3189	Nsuki Frank              	88	
	3				DEIN                	44.31  7Pnts
		2645	Ingelaere Brian          	97	
		3051	Capiau Tobias            	97	
		5753	Vervynck Luc             	71	
		433	Sprangers Brent          	95	
	4				VS                  	45.19  3Pnts
		523	Eloot Bram               	95	
		3011	D'hondt Jonathan         	96	
		2866	Verbraekel Niels         	96	
		614	Maes Gerben              	94	
	5				ACBR                	45.34  2Pnts
		1817	Leyssens Sam             	93	
		2042	Malone Owen              	86	
		1818	Helsen Jorg              	83	
		2765	Van De Vijver Lorenzo    	97	
	6				ZWAT                	51.00  1Pnts
		2276	Van Honste Dennis        	93	
		2023	Meesters Thomas          	92	
		2478	Hendrikx Joren           	83	
		2274	Da Silva Francisco       	89	

4 x 100 meter  Time :17:00
Heat:2 
	1				ACME                	42.20  13Pnts
		2584	Deblock Korneel          	90	
		2788	Thys Seppe               	92	
		669	Pieters Giovanni         	94	
		2831	Van Den Hende Mulamba    	84	
	2				ACHL                	44.03  9Pnts
		2980	Cordeel Bert             	83	
		1963	Raets Glenn              	89	
		390	Op De Beeck Frederic     	95	
		2499	De Pauw Brent            	93	
	3				ATLA                	44.23  8Pnts
		3078	Heggen Erik              	92	
		2760	Muermans Maxim           	96	
		2770	Claes Frederik           	92	
		3202	Bijnens Niels            	97	
	4				OEH                 	44.78  6Pnts
		2925	Smismans Robin           	96	
		3021	Francois Laurens         	96	
		772	De Becker Kevin          	94	
		7027	Mommaert Didier          	70	
	5				ROBA                	44.91  5Pnts
		3050	Vandenberg Wouter        	79	
		2922	Bellemans Tom            	97	
		2370	Vranken Andreas          	93	
		2765	De Borger Dario          	92	
	6				KAAG                	45.14  4Pnts
		3182	Shahesmaeili Seyed Mosta.	82	
		1887	Dezutter Michael         	82	
		670	Dumon Ewout              	95	
		2855	Alston Arkad             	96	

4 x 400 meter  Time :17:20
Heat:1 
	1				DEIN                	3:25.26  11Pnts
		2644	De Vooght Jasper         	96	
		2855	Van Den Oord Nolan       	90	
		2854	Van Vynckt Kevin         	89	
		3058	De Bruyne Angelo         	90	
	2				OLSE                	3:30.70  8Pnts
		795	Hofmans Victor           	94	
		2354	Hannes Pieter-jan        	92	
		2978	Lommaert Jens            	87	
		2832	Lossie Yannick           	91	
	3				VS                  	3:30.81  7Pnts
		576	Remmery Jelle            	94	
		535	Van Caelenberghe Stefaan 	94	
		2866	Verbraekel Niels         	96	
		616	Van Doorsselaer Nick     	95	
	4				ZWAT                	3:31.05  6Pnts
		2276	Van Honste Dennis        	93	
		3101	Dierckx Toon             	87	
		2478	Hendrikx Joren           	83	
		1956	Melotte Johan            	80	
	5				KKS                 	3:32.24  4Pnts
		1899	Zephirin Joachim         	85	
		2290	Agache Hannes            	85	
		1893	Lefevre Simon            	88	
		3271	Casteele Tom             	86	
	6				ACBR                	3:46.48  1Pnts
		825	Rdzen Alexander*         	95	
		335	Peeters Stijn            	94	
		2042	Malone Owen              	86	
		3063	Smits Jorn               	93	

4 x 400 meter  Time :17:20
Heat:2 
	1				ACME                	3:17.25  13Pnts
		669	Pieters Giovanni         	94	
		2872	Rosseeuw Matthias        	85	
		2788	Thys Seppe               	92	
		568	Bruyneel Arthur          	94	
	2				OEH                 	3:26.93  10Pnts
		2728	Ghuys Bram               	93	
		550	Eylenbosch Arno          	95	
		548	Kimeli Isaac             	94	
		2367	D'hoedt Jeroen           	90	
	3				ACHL                	3:27.91  9Pnts
		390	Op De Beeck Frederic     	95	
		3194	Vriens Lukas             	89	
		1948	Verbiest Maarten         	82	
		1950	Verbiest Thomas          	88	
	4				ROBA                	3:31.70  5Pnts
		2377	Bellemans Koen           	93	
		555	Vints Wouter             	94	
		2378	Van De Velde Joris       	89	
		2520	De Kerpel Wesley         	88	
	5				KAAG                	3:32.29  3Pnts
		359	Pausenberger Yves        	95	
		356	Botterman Aaron          	94	
		361	Benschop Viktor          	95	
		1885	Vispoel Ruben            	90	
	6				ATLA                	3:43.44  2Pnts
		2760	Muermans Maxim           	96	
		2143	Hermans Kenny            	90	
		3214	Vermeiren Axel           	93	
		619	Muutjens Michael         	94
Rank Team Team Name Points
1 ACME AC Meetjesland 168
2 OEH Olympic Essenbeek Halle 164
3 ATLA AC Lanaken 128.5
4 ACHL AC Herentals 128
5 ROBA Regie Oost Brabant Atletiek 122
5 KAAG KAA Gent 122
7 OLSE Olse Merksem 120
8 KKS Kortrijk Sport Atletiek 117.5
9 ZWAT Zwijndrecht Atletiek Team 115
10 DEIN AC Deinze 111
11 VS Vlierzele sportief 103
12 ACBR AC BreaK 85