
Ali Hamdi won afgelopen zaterdag de 1.000m in Lisse. De atleet van Grimbergen was daarmee in een nieuwe persoonlijk record de wderoptredende Jeroen D’hoedt te snel af. Meer daarover, lees je hier.
De rest van het seizoen staat voor Hamdi in het teken van de 1500m, te beginnen met nu zondag in Lokeren. Jeroen D’hoedt maakt deze zomer zijn comeback, na een mislukte zomer vorig jaar. Hij komt op de IFAM in Oordegem voor het eerste in actie op de 1500m. Verder piekt hij naar de KBC-Nacht van de Atletiek in Heusden op 14 juli. Losse Veter had na afloop van hun 1000m zaterdag een interview met beide atleten.
![EK Lagoa: Derde teammedaille op rij voor de senioren vrouwen? [voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2024/12/241208-Atni-037-218x150.jpg)












![Ali Hamdi surft op recordgolf: “Wil er in Heusden nog seconde van afpitsen” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/07/ali-hamdi-surft-op-recordgolf-wi.jpg)

![Ali Hamdi zegeviert op BK korte cross: “Mooiste overwinning uit mijn carrière” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/03/ali-hamdi-zegeviert-op-bk-korte.jpg)