Jonathan Sacoor finishte afgelopen vrijdag als zevende op de AG Memorial Van Damme. De wereldkampioen bij de junioren dook voor de tweede maal deze zomer onder 46 seconden in moeilijke omstandigheden. Met 45″72 bewees hij dat hij klaar is om, indien hij individueel wordt opgevist voor het WK in Doha, te gaan. Sacoor is er namelijk rotsvast van overtuigd dat hij sneller kan. Een interview met onze landgenoot kan u hieronder bekijken.



![Nafi Thiam keert terug in de zevenkamp met zege in Talence, Noor Vidts scherpt seizoensbeste score aan [Live-updates en prognose]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2026/07/6S3A2319-218x150.jpg)




![Alle info om het Ultimate Championship in Boedapest op de voet te volgen [Livestream, programma Belgen, resultaten,…]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2026/08/4x4M-0603-218x150.jpg)






