Dieter Kersten ging gisteren als eerste over de finish bij de junioren op de CrossCup-manche in Brussel. Hij was in de eindsprint sterker dan Abel Tsegay, een genaturaliseerde Brit afkomstig uit Eritrea. Derde werd de Nederlander Noah Schutte, die absoluut iets wou tonen nadat zijn EK in het water viel doordat zijn spike al bij de start uitgetrapt werd. Kersten was na de race uiteraard tevreden. Nadat hij niet werd opgenomen in de EK-selectie na de CC-manche in Roeselare, was hij natuurlijk wel wat ontgoocheld. Gisteren kon hij sportieve revanche nemen. Bekijk hieronder het gesprek dat we met hem hadden na z’n race.


![Wie doet in Roeselare meteen een goede zaak in de strijd om het CrossCup-klassement? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/10/6S3A0822-1-218x150.jpeg)










![Waar staan de marathonlopers in hun strijd om een olympisch ticket? [Stand van zaken, met Karel Lismont]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2023/04/DSC06498-218x150.jpg)






Volgens mijn gegevens is Tsegay geboren op 2/6/1996 en Kersten op 25/10//1996. Dus Kersten is zelfs nog jonger. Ere wie ere toekomt.
Klopt volledig, onze excuses!
Reacties zijn gesloten.