Op de blauw en rode piste in Moeskroen is het BK aflossingen voor heel wat atleten de laatste wedstrijd van het zomerseizoen. Wie de estafettestok niet laat vallen en daartussen ook nog eens heel hard kan lopen, maakt aanspraak op eremetaal. Hieronder vindt u alle nuttige info.
Het uurrooster kan u hier terugvinden.
Alle deelnemende ploegen per discipline kan u hier nog eens bekijken.
De live-results vindt u hier.





![Wie doet in Roeselare meteen een goede zaak in de strijd om het CrossCup-klassement? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/10/6S3A0822-1-218x150.jpeg)






![RCG snelt op BK estafetten naar nationaal record 4x200m [+uitslagen]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2019/09/DSC_3174.jpg)

![Volg de zevende IFAM Indoor op de voet met onze live-updates [+live-results]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2019/02/Ifam-5152.jpg)

![Volg het BK indoor op de voet met onze live-updates [+live-results]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2018/02/Jonathan-Sacoorrrrrrr.jpg)
![Volg de IFAM Indoor van dichtbij met onze live-updates [+live-results]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2018/02/Shippers-3.jpg)
