Home » Nieuws » Nationaal » Piste » Meeting Luik: Sara Aerts met windgeassisteerde (en helaas ongeldige) WK-limiet [+alle uitslagen]

Meeting Luik: Sara Aerts met windgeassisteerde (en helaas ongeldige) WK-limiet [+alle uitslagen]

Damien Broothaerts - Foto: Jasper Jacobs
Damien Broothaerts – Foto: Jasper Jacobs

Op woensdag ging in Luik de Internationale Meeting door. Het was vooral uitkijken naar de 100mH bij de dames waar Belgen Eline Berings, Sara Aerts en Anne Zagré van start gingen. Deze eerste twee waren nog op zoek gingen naar hun WK-limiet (12″94). Zagré klokte al de U24-limiet, maar veroorzaakte ook een valse start en werd gediskwalificeerd. Sara Aerts verging het een pak beter. Zij deed de chrono stoppen na 12″85, een persoonlijke beste. Helaas gaf de windmeter een meewind van 2,2m/s aan en werd haar limiettijd bijgevolg niet gehomologeerd. Berings finishte in 13″0, een seizoensbeste.

Ook de heren gingen op de hoge horden nog op zoek naar de WK-limiet. Ook voor Adrien Deghelt en Damien Broothaerts mocht het uiteindelijk niet zijn. Deghelt werd vierde in 13″56, de luttele 6 honderdsten boven de WK-limiet. Broothaerts finishte even later, in 13″63, wel amper één honderdste boven zijn besttijd.

Nafi Thiam kroonde zichzelf beste Belgische in het verspringen. Een verre 6m29, wel geholpen door een meewind van 3.5m/s, was wel goed voor de tweede stek overall. Marjolein Lindemans werd vijfde in 5m96.

Jonathan Borlée verving in extremis zijn broer Kevin op de 300m. De korte voorbereiding wist hem niet uit zijn lood te slaan. Jonathan Borlée oogde krachtig en wist het verschil met zijn concurrenten te maken in de laatste 60m. Hij won de wedstrijd in 32″31, niet eens zo ver verwijderd van zijn persoonlijk en Belgische record van vorig jaar (31″87) en goed voor een wereldbestejaarprestatie.

Almensh Belete startte op de afsluitende 5000m. De voormalig Ethiopische poogde al verschillende keren onder de gevraagde 15:22″25 te duiken voor deelname op het WK in Moskou, maar sloeg daar tot op heden niet in. Ook in Luik mocht het niet zijn. Ze bleef steken op 15:31.74.

Ook Jan Van Den Broeck ging nog op zoek naar de WK-limiet op de 800m, maar bleef steken op 1’49″40.

Hans Van Alphen was aangekondigd op de ongewone driekamp, maar werkte uiteindelijk enkel het discuswerpen af. Hij werd er wel tweede in 45m34. Van Alphen zijn persoonlijke beste staat op 48m28.

 

Uitslagen

1000m Pup Women  Time :17:42
Heat:1
	1	508	DECHAMP ALICIA           	03	CABW 	3:26.67			
	2	506	AHN ZOE                  	02	LACE 	3:32.41			
	3	513	SAUTIER NORIANE          	03	AZW  	3:33.21			
	4	515	STEIFER CHARLOTTE        	02	BBS  	3:38.93			
	5	516	SWENNEN MARGO            	02	ATLA 	3:40.87			
	6	510	JEMINE CECILE            	02	HERV 	3:44.48			
	7	512	PONLOT CELIA             	03	OCAN 	3:54.06			
	8	514	SIMON OLIVIA             	03	MALM 	4:06.76			
	9	511	JEROUVILLE ERJA          	03	BBS  	4:13.36			
	10	507	ALILOU SARAH             	03	DACM 	5:03.02			

1000m Pup Men  Time :17:42
Heat:1
	1	521	ESPAGNET MATHIS          	03	HUY  	3:15.71			
	2	525	KRUMM TIMO               	02	RFCL 	3:17.97			
	3	529	SABBE KLAAS              	02	HERV 	3:22.32			
	4	523	HOLPER NICLAS            	02	HF   	3:25.32			
	5	519	ELIAS FLORIANT           	02	SER  	3:25.79			
	6	527	MEBIS LUCA               	03	ATLA 	3:26.43			
	7	517	ARTHUR DAMAN             	02	CSDY 	3:28.27			
	8	528	REIP MARTIN              	03	HF   	3:28.53			
	9	520	ESPAGNET CYRIL           	02	HUY  	3:35.63			
	10	526	MARLIER QUENTIN          	02	HERV 	3:35.68			
	11	522	HAMIOT FLORIAN           	02	HF   	3:48.21			
	12	524	KOOPER TIM               	03	RFCL 	3:51.30			
	13	530	SIEMES QUENTIN           	02	HF   	4:00.12			

Shot Put Cad Men  Time :17:46
Heat:1
	1	502	HICK CORENTIN            	98	HERV 	10.21			
	2	501	BAUTERS LAURENS          	99	ADD  	9.82			

1000m Min Women  Time :17:52
Heat:1
	1	544	VANDENABEELE TYPHAINE    	01	ACLO 	3:15.73			
	2	537	LEHAEN CLAIRE            	01	RFCL 	3:15.79			
	3	539	MOULIN MARINE            	00	BBS  	3:16.70			
	4	532	DE DECKER LISA           	01	LOND 	3:20.22			
	5	543	VANDENABEELE CYRIELLE    	01	ACLO 	3:20.39			
	6	545	VANDORMAEL MARIE         	00	RFCL 	3:20.43			
	7	540	REIP THELMA              	01	HF   	3:21.05			
	8	536	KOOPER ZOE               	01	RFCL 	3:27.08			
	9	538	MEBIS LINA               	01	ATLA 	3:28.18			
	10	533	DECHAMP EMILIE           	00	CABW 	3:29.13			
	11	535	GROENEN SUZANNE          	01	ATLA 	3:33.32			
	12	542	THOMAS COLEEN            	00	BBS  	3:36.00			
	13	546	VERBOVEN SILKE           	01	LOOI 	3:36.71			
	14	541	REMELS CHLOE             	00	OCAN 	3:48.20			
		534	VANDOOREN DREA           	00	ATLA 	DNF   			

1000m Min Men  Time :17:53
Heat:1
	1	564	SENARD ANTOINE           	00	SER  	2:50.51			
	2	567	VAN AKEN BO              	00	LOND 	2:57.04			
	3	557	KREEMER FRANCOIS         	01	ULA  	3:03.11			
	4	548	ANTOINE GILLES           	00	CSDY 	3:04.34			
	5	563	SCHELDEMAN WILLEM        	00	ADD  	3:04.38			
	6	556	HENDRICKS VICTOR         	00	MALM 	3:07.79			
	7	559	PANNEMANS STEF           	00	ATLA 	3:08.58			
	8	560	QUERINJEAN RUBEN         	01	MALM 	3:14.91			
	9	566	SOLBREUX ANTOINE         	01	CABW 	3:17.06			
	10	553	DARDENNE ALEXIS          	01	FCHA 	3:19.19			
	11	551	COPINE NICOLAS           	01	BBS  	3:21.06			
	12	561	QUOIRIN JEAN-DANIEL      	01	SER  	3:23.43			
	13	552	DAMAN MANU               	01	CSDY 	3:26.60			
	14	549	BADER TIM                	01	HERV 	3:28.37			
	15	554	DARDENNE WILLIAM         	01	FCHA 	3:31.04			
	16	558	LAMBRICHTS JORRE         	01	ATLA 	3:31.90			
	17	565	SIMON LOUIS              	00	MALM 	3:32.90			

Discus Women  Time :17:53
Heat:1
	1	503	JOSSE LAETITIA           	95	ACLO 	37.70			
	2	504	OLIVA ESCUAIN DOROTHEE   	83	SER  	26.88			

400m National AC Women  Time :18:03
Heat:1
	1	569	GERARD CONSTANCE         	97	OCAN 	62.68			
	2	568	BEERLANDT NATACHA        	90	SER  	63.86			
	3	572	SCHELDEMAN AUDE          	99	ADD  	64.48			
	4	574	VAN MEIR MARIE           	99	SER  	65.61			
	5	573	SWENNEN ANOUK            	98	ATLA 	66.39			
	6	570	HENRI OONA               	97	ADD  	68.97			

400m National AC Women  Time :18:03
Heat:2
	1	575	FINLEY LONDON            	90	USA  	57.42			
	2	580	SCHELDEMAN LOTTE         	97	ADD  	57.45			
	3	577	PHILIPPE CAMILLE         	98	CABW 	60.46			
	4	581	VAN LANDEGHEM CELINE     	98	LUX  	61.10			
	5	579	REUVEN JULIET            	97	HKG  	61.49			
	6	576	JACQUEMART LISE          	99	BBS  	65.86			
	7	578	PONLOT FLORINE           	95	OCAN 	71.86			

400m National AC Men  Time :18:26
Heat:1
	1	588	BODART ANTOINE           	96	SMAC 	54.02			
	2	584	GROENEN BERNARD          	97	ATLA 	54.71			
	3	592	VAN OVERSTRAETEN MATHIEU 	95	HERV 	54.79			
	4	582	ASSENMACKER KARL         	94	FAC  	55.40			
	5	586	MONNAIE FREDERIC         	96	ROCA 	55.96			
	6	587	PONLOT BENOIT            	97	OCAN 	58.48			
	7	585	MAKA TANGUY              	99	FAC  	59.28			
	8	583	GOFFARD JEROME           	90	HF   	60.32			

400m National AC Men  Time :18:26
Heat:2
	1	599	ROSIERE ARTHUR           	96	SMAC 	50.58			
	2	589	LUBON CAMILLE            	96	ADD  	50.60			
	3	595	HINNEKENS SIMON          	95	USBW 	51.10			
	4	594	CARDILLO JOACHIM         	88	RFCL 	51.38			
	5	590	NABBE MAARTEN            	89	NED  	51.73			
	6	593	YEUNG CHI HO             	97	HKG  	52.05			
	7	598	RAIWET BASILE            	96	SMAC 	52.23			
	8	591	PIERARD RALPH            	97	UAC  	54.27			

400m National AC Men  Time :18:26
Heat:3
	1	601	DESTATTE ARNAUD          	88	BEL  	48.05			
	2	604	MOHSSINE ENNAMIR         	85	WS   	49.03			
	3	605	REGINSTER MICHEL         	93	RFCL 	49.88			
	4	600	AZZOLINI JEREMY          	89	CABW 	50.07			
	5	596	PAULY MICKAEL            	94	BEL  	50.68			
	6	606	VERSEN RYAN              	92	USA  	50.87			
	7	597	PLATTEAU NIELS           	92	LAT  	51.20			

100m Men Triathlon  Time :18:40
Heat:1      Wind : 3.3
	1	6	SINTNICOLAAS EELCO       	87	NED  	10.71			926 P
	2	7	VOS INGMAR               	86	NED  	10.94			874 P
	3	4	KRAUCHANKA ANDREI        	86	BLR  	11.16			825 P
	4	5	LOGVINENKO MIKHAIL       	84	RUS  	11.18			821 P
	5	2	BROEDERS ARNE            	93	BEL  	11.35			784 P
	6	665	LEJEUNE THOMAS           	91	BEL  	11.36			782 P
	7	8	XHONNEUX FRED            	83	BEL  	11.58			736 P
		1	VAN ALPHEN HANS          	82	BEL  	DNS   			0 P

100m National AC Women  Time :19:06
Heat:1      Wind : 2.0
	1	611	SCHAUWERS MANON          	99	HF   	12.97			
	2	612	SCHUETZ JULIE            	98	LUX  	13.29			
	3	613	WARNIER VIRGINIE         	97	RFCL 	13.39			
	4	607	BARTHEL LAURE            	98	BBS  	13.46			
	5	610	KEMP LORI                	98	LUX  	13.65			
	6	608	COPINE LAURA             	99	BBS  	14.72			

100m National AC Women  Time :19:06
Heat:2      Wind : 1.7
	1	615	DE SOUSA MOREIRA SORAYA  	99	LUX  	12.66			
	2	618	KORTBEEK AMY             	87	NED  	12.89			
	3	617	HUYNEN CELINE            	88	HERV 	12.98			
	4	609	GAETTI CAROLE            	98	LUX  	13.24			
		614	ASOMANING STEPHANIE      	90	KAAG 	DNS   			
		619	NYS SOAZIC               	97	SMAC 	DNS   			

100m National AC Women  Time :19:06
Heat:3      Wind : 2.2
	1	625	VAN DEN BROECK NOAMI     	96	ROCA 	11.88			
	2	624	LAUS CAMILLE             	93	BEL  	12.13			
	3	623	EGO CAROLINE             	86	USBW 	12.50			
	4	621	BOUWHUIS SAM             	94	NED  	12.64			
	5	616	DEBELS MAEVA             	98	EAH  	12.81			
	6	622	D'AMATO LEA              	99	HF   	14.21			

100m National AC Women  Time :19:06
Heat:4      Wind : 1.8
	1	633	YOUNG JESSICA            	87	USA  	11.33			
	2	632	WILLIAMS LAURYN          	83	USA  	11.51			
	3	627	BORLEE OLIVIA            	86	BEL  	11.54			
	4	631	MCNARY MADISON           	90	USA  	11.79			
	5	629	JONES CHERESE            	74	RSA  	11.88			
	6	630	LEPRINCE LAURA           	95	DAMP 	12.01			
	7	628	GHARAFI YASMINE          	85	LAT  	12.11			

100m National AC Women  Time :19:06
Heat:5      Wind : 1.4
	1	639	SOLOMON SHALONDA         	85	USA  	11.18			
	2	636	LEE MUNA                 	81	USA  	11.28			
	3	640	VANBUREN CLEO            	86	USA  	11.47			
	4	634	BREEN MELISSA            	90	AUS  	11.58			
	5	637	LIBERT LEATITIA          	79	BEL  	11.76			
	6	638	MCSWEENEY AILIS          	83	IRL  	11.96			
	7	641	WOODRUFF YASMIN          	90	USA  	12.39			

100m National AC Men  Time :19:26
Heat:1      Wind : 2.2
	1	646	RUTH JEROME              	97	RFCL 	11.96			
	2	642	BODART ROBIN             	97	BBS  	12.35			
	3	643	HELLA MATTHIEU           	96	CABW 	12.57			
	4	645	PONSARD FRANCOIS         	99	ROCA 	14.40			
		647	SALOME JULIEN            	99	HF   	DIS   			
		644	MONSEUR MARTIN           	99	SER  	DIS   			

100m National AC Men  Time :19:26
Heat:2      Wind : 0.2
	1	656	GRAILET FRANCOIS         	94	RFCL 	11.59			
	2	651	HELLA GUILLAUME          	94	CABW 	11.94			
	3	649	COLLIN GAEL              	89	RFCL 	12.00			
	4	653	SLEGERS SEBASTIEN        	92	RFCL 	12.29			
	5	648	BERNARD RENAN            	87	HUY  	12.41			
		650	GELISE ROMAIN            	91	RFCL 	DNF   			
		660	RENARD PIERRICK          	95	SER  	DNS   			
		655	GIRAUD PIERRE-ALEXIS     	90	USBW 	DNS   			

100m National AC Men  Time :19:26
Heat:3      Wind : 0.8
	1	666	PECCEU DAVID             	88	ACLO 	11.13			
	2	659	KAPENDA RAPHAEL          	98	SMAC 	11.25			
	3	661	DEGRAVE LIONEL           	95	BEL  	11.26			
	4	663	HOFFMANN MAREK           	93	LUX  	11.41			
	5	667	VAN GELDER PERIG         	88	RFCL 	11.47			
	6	654	DEHENEFFE GILLES         	91	HUY  	11.48			
	7	658	KAPENDA NATHAN           	98	SMAC 	11.57			

100m National AC Men  Time :19:26
Heat:4      Wind : 1.7
	1	672	MUAKA CHAMBERRY          	89	WS   	10.80			
	2	673	OYOWE WILL               	87	USBW 	10.81			
	3	674	WESTER RIK               	86	NED  	10.85			
	4	668	GERALDO FESTUS           	88	LUX  	10.97			
	5	664	KOLA GUELORD             	93	RFCL 	11.15			
	6	669	GIBSON DAVID             	91	USA  	11.23			

1500m National AC Women  Time :19:37
Heat:1
	1	732	KAMPF HEATHER            	81	USA  	4:11.45			
	2	698	YETZER ELIZABETH         	88	USA  	4:22.60			
	3	731	MURPHY JOANNA            	84	USA  	4:26.35			
	4	691	PORADA KATHERINE         	92	USA  	4:27.65			
	5	678	CASTREMAN JULIE          	96	CABW 	4:50.89			
	6	676	BOVY MELANIE             	99	WS   	4:53.41			
	7	697	VAN MAELE HEIDI          	78	VAC  	4:55.54			
	8	693	SENSEE HELENE            	96	ARCH 	4:59.19			
	9	682	DRAUX CELINE             	97	CABW 	5:00.34			
	10	696	VAN DEN BERGH MARGAUX    	95	CABW 	5:10.77			
	11	680	CHARLIER ELINE           	97	HERV 	5:13.36			
	12	695	VAN DEN ABEELE ELODIE    	96	ACLO 	5:14.21			
	13	681	CLAESEN EVI              	97	ADD  	5:18.10			
	14	686	HOUREZ LEA               	98	CABW 	5:18.78			
	15	688	MEERTENS JINTE           	96	ATLA 	5:20.53			
	16	694	SPELMANS INGRID          	99	TACT 	5:34.19			
	17	683	GOOSSENS NOA             	99	ADD  	5:35.73			
	18	690	PONLOT  EMERANCE         	99	OCAN 	5:47.56			
	19	684	HANSENNE PAULINE         	99	SER  	6:05.47			
		692	PRICE CHANELLE           	90	USA  	DNF   			

1500m National AC Men  Time :19:47
Heat:1
	1	716	COEMANS NICKY            	90	ACKO 	3:51.31			
	2	720	FINTOLINI DORIAN         	93	RFCL 	3:54.96			
	3	721	HORVATH BALINT           	89	NED  	3:55.04			
	4	718	DOWN NATHAN              	91	AUS  	3:56.32			
	5	715	BOUHANIA ALADDIN         	84	DEN  	3:58.02			
	6	717	DEBOUCK MATTHIEU         	84	UAC  	4:01.16			
	7	723	KERSTEN DIETER           	96	ADD  	4:03.68			
	8	699	BOULVIN DORIAN           	97	CABW 	4:06.54			
	9	726	LUYCKX TIM               	86	OEH  	4:07.14			
	10	707	MAROYE NICOLAS           	96	CABW 	4:07.29			
	11	700	CREMER GLENN             	95	DALO 	4:08.03			
	12	708	MAX RUBEN                	86	ATLA 	4:10.38			
	13	712	WILHELMUS PETER          	79	ATLA 	4:14.24			
	14	709	PAQUES BENOIT            	91	RFCL 	4:20.29			
	15	706	LHONNEUX OUSSAMA         	97	RFCL 	4:25.70			
	16	702	DEFRERE GILLES           	98	CABW 	4:26.01			
	17	701	CROMMEN PIET             	83	ATLA 	4:28.78			
	18	703	DRAUX AXEL               	99	CABW 	4:28.80			
	19	713	WOZNY ERIC               	65	CRAC 	4:50.82			

400m Hurdles Men  Time :20:18
Heat:1
	1	82	GAYMON JUSTIN            	86	USA  	49.68			
	2	83	GREEN  LEFORD            	86	JAM  	50.14			
	3	88	WHYTE ANNSERT            	87	JAM  	50.77			
	4	87	THOMAS TRISTAN           	86	AUS  	51.13			
	5	86	NECHYPORENKO DENYS       	90	UKR  	51.86			
	6	85	HAMMAN LE ROUX           	92	RSA  	52.28			
	7	84	HAMMAN MUNTINGH          	90	RSA  	52.40			
	8	81	FERREIRA JOAO            	86	POR  	52.41			

Discus Men Triathlon  Time :20:30
Heat:1
	1	4	KRAUCHANKA ANDREI        	86	BLR  	45.83			784 P
	2	1	VAN ALPHEN HANS          	82	BEL  	45.34			774 P
	3	7	VOS INGMAR               	86	NED  	42.50			716 P
	4	5	LOGVINENKO MIKHAIL       	84	RUS  	41.67			699 P
	5	6	SINTNICOLAAS EELCO       	87	NED  	41.52			696 P
	6	2	BROEDERS ARNE            	93	BEL  	39.05			645 P
	7	8	XHONNEUX FRED            	83	BEL  	38.76			639 P
	8	665	LEJEUNE THOMAS           	91	BEL  	36.75			599 P

100m Women Final  Time :20:33
Heat:1      Wind : 3.0
	1	639	SOLOMON SHALONDA         	85	USA  	10.97			
	2	636	LEE MUNA                 	81	USA  	11.12			
	3	633	YOUNG JESSICA            	87	USA  	11.27			
	4	640	VANBUREN CLEO            	86	USA  	11.37			
	5	627	BORLEE OLIVIA            	86	BEL  	11.48			
	6	634	BREEN MELISSA            	90	AUS  	11.53			
	7	632	WILLIAMS LAURYN          	83	USA  	12.13			
		637	LIBERT LEATITIA          	79	BEL  	DIS   			

100m Hurdles Women  Time :20:46
Heat:1      Wind : 2.2
	1	167	SMITH LOREAL             	85	USA  	12.66			
	2	164	CASTLIN KRISTI           	88	USA  	12.76			
	3	161	AERTS SARA               	84	BEL  	12.85			
	4	165	HODDE ROSINA             	83	NED  	12.93			
	5	166	ROLEDER CINDY            	89	GER  	12.93			
	6	163	BLISS ANDREA             	80	JAM  	12.97			
	7	162	BERINGS ELINE            	86	BEL  	13.01			
		168	ZAGRE ANNE               	90	BEL  	DIS   			

110m Hurdles Men  Time :20:57
Heat:1      Wind : 2.9
	1	73	BRATHWAITE SHANE         	90	BAR  	13.43			
	2	75	BROWN JOEL               	80	USA  	13.44			
	3	72	AKINS TY                 	86	USA  	13.49			
	4	76	DEGHELT ADRIEN           	85	BEL  	13.56			
	5	77	NOSSMY PHILIP            	82	SWE  	13.59			
	6	74	BROOTHAERTS DAMIEN       	84	BEL  	13.63			
	7	78	TRAMMEL TERRENCE         	78	USA  	13.66			
		71	ADAMS SPENCER            	89	USA  	DNF   			

300m Men  Time :21:09
Heat:1
	1	16	BORLEE JONATHAN          	88	BEL  	32.31			
	2	17	BUTLER KIND              	88	USA  	32.39			
	3	21	MCQUAY TONY              	90	USA  	32.40			
	4	19	GORDON LALONDE           	88	TRI  	32.71			
	5	23	VERBURG DAVID            	91	USA  	33.02			
	6	20	MATTHEWS PETER           	89	JAM  	33.49			
	7	22	OFFEREINS BEN            	86	AUS  	33.52			
	8	18	GILLET ANTOINE           	88	BEL  	33.61			

Long Jump Women  Time :21:17
Heat:1
	1	171	BAUSCHKE MELANIE         	88	GER  	6.54	+1.5				
	2	179	THIAM NAFI               	94	BEL  	6.29	+3.5		0.00m	0.0	
	3	180	VELDAKOVA JANA           	81	SVK  	6.27	+0.9				
	4	173	JOHNSON BAIESHA          	USA  	5.97	+1.9				
	5	177	LINDEMANS MARJOLEIN      	94	BEL  	5.96	+1.1				
	6	178	MOLCHANOVA VIKTORIYA     	82	UKR  	5.91	+1.4				
	7	174	KORTBEEK VALENTINE       	86	NED  	5.81	+1.3				
	8	175	LAUS CAMILLE             	93	BEL  	5.76	+2.0				
	9	176	LEEMANS JOLIEN           	94	BEL  	5.34	+2.7		0.00m	0.0	

800m Men B  Time :21:18
Heat:1
	1	61	VERAS JOSE ALBERTO       	DOM  	1:48.49			
	2	57	LOXSOM CASIMIR           	91	USA  	1:49.27			
	3	54	JAAKO JONI               	86	SWE  	1:49.84			
	4	62	ZAIZAN IOAN              	83	ROM  	1:50.45			
	5	53	HUFFER CRAIG             	89	AUS  	1:50.88			
	6	64	VINING EDDIE             	90	AUS  	1:51.30			
	7	56	KIPLAGAT LINUS           	94	BRN  	1:51.50			
	8	728	WEIJERS SJOERD           	95	NED  	1:57.14			
		52	DUERINCK NILS            	84	BEL  	DNF   			

800m Men A  Time :21:28
Heat:1
	1	33	GREER ELIJAH             	90	USA  	1:47.96			
	2	39	WIECZOREK MARK           	84	USA  	1:48.07			
	3	32	EL KAAM FOUAD            	88	MAR  	1:48.47			
	4	60	ROWE ALEX                	92	AUS  	1:48.64			
	5	51	BOUDJEMA AZZINE          	82	FRA  	1:48.85			
	6	35	KIPYEGON BERNARD         	90	KEN  	1:48.89			
	7	38	VAN DEN BROECK JAN       	89	BEL  	1:49.40			
	8	31	BETT REUBEN              	84	KEN  	1:49.43			
	9	40	WOLDE DAWIT              	91	ETH  	1:49.50			
	10	36	MARTIN RYAN              	89	USA  	1:49.60			
	11	34	KIPKORIR EVANS           	94	KEN  	1:50.51			
		37	SCHERER MATT             	83	USA  	DNF   			

High Jump Men Triathlon  Time :21:44
Heat:1
	1	4	KRAUCHANKA ANDREI        	86	BLR  	2.01			813 P
	2	5	LOGVINENKO MIKHAIL       	84	RUS  	1.95			758 P
	3	6	SINTNICOLAAS EELCO       	87	NED  	1.95			758 P
	4	7	VOS INGMAR               	86	NED  	1.90			714 P
	5	8	XHONNEUX FRED            	83	BEL  	1.85			670 P
	6	2	BROEDERS ARNE            	93	BEL  	1.75			585 P
	7	665	LEJEUNE THOMAS           	91	BEL  	1.75			585 P
		1	VAN ALPHEN HANS          	82	BEL  	NM   			0 P

Triathlon Men  Time :21:44
Heat:1
	1	4	KRAUCHANKA ANDREI        	86	BLR  	2422			
	2	7	VOS INGMAR               	86	NED  	2304			
	3	5	LOGVINENKO MIKHAIL       	84	RUS  	2278			
	4	8	XHONNEUX FRED            	83	BEL  	2045			
	5	2	BROEDERS ARNE            	93	BEL  	2014			
	6	665	LEJEUNE THOMAS           	91	BEL  	1966			
	7	1	VAN ALPHEN HANS          	82	BEL  	774			

5000m Women  Time :21:49
Heat:1
	1	133	CHECA DOLORES            	82	ESP  	15:17.72			
	2	134	FUENTES-PILA IRIS        	80	ESP  	15:27.39			
	3	141	TESFAY HAFTAMNESH        	94	ETH  	15:27.67			
	4	136	GEBRESLASE GOTYTOM       	95	ETH  	15:30.04			
	5	138	PLA JUDITH               	78	ESP  	15:30.99			
	6	132	BELETE ALMENSH           	89	BEL  	15:31.74			
	7	143	AUGUSTO JESSICA          	81	POR  	15:38.73			
	8	139	RODRIGUEZ LIDIA          	86	ESP  	15:53.20			
	9	137	LEHTINEN JOHANNA         	79	FIN  	15:53.55			
	10	131	BEJARANO SONIA           	81	ESP  	15:57.38			
		135	GARCIA STEPHANIE         	88	USA  	DNF   			
		140	ROMAN SONIA              	79	SLO  	DNF   			
		142	TVERDOSTUP TAMARA        	79	UKR  	DNF