De start van het zomerseizoen betekent traditiegetrouw een treffen met de provinciegenoten. Vandaag werden in de vijf Vlaamse provincies de tweede dag van het tweedaagse PK afgewerkt. Hieronder vindt u de links naar de uitslagen van zodra we deze binnenkrijgen.
- Antwerpen (KAPE): klik hier
- Limburg (SACN): klik hier
- Oost-Vlaanderen (ACW): klik hier
- Vlaams-Brabant (ROBA): klik hier
- West-Vlaanderen (MACW): klik hier
De uitslagen van de eerste dag met provinciale kampioenschappen vindt u hier.


![Wie doet in Roeselare meteen een goede zaak in de strijd om het CrossCup-klassement? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/10/6S3A0822-1-218x150.jpeg)









![IFAM Indoor zorgt voor tal van nationale en internationale uitschieters [nabeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2018/02/25335080447_154089e3b1_o.jpg)

![Nacht van de Atletiek: Bouchikhi en Berings in hoofdrol [+uitslagen]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/07/DSC_5478.jpg)
![CABW opnieuw klasse apart bij interclub vrouwen [+uitslagen]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/05/Lucie-Feraugge.jpg)

![Yassine Rachik en Nina Lauwaert vieren op Antwerp Ten Miles [+uitslagen]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/03/Hapert_Kempenrun17_0137.jpg)
