Opvallend verhaal uit het Amerikaanse Boston. Bob Melcher, daar ook wel bekend als de marathon man, is wel heel fanatiek met zijn sport bezig. Zo fanatiek zelfs dat hij ook tijdens zijn werk kilometers maait. Hij zou dagelijks zo’n 16 km achter de vuilniswagen lopen. Zijn doel: hij wil in alle 50 staten van Amerika een marathon afwerken. Ondanks hartproblemen, waardoor hij met een pacemaker loopt en nu reeds aan zijn derde toe is, lijkt hij voorlopig in zijn opzet te slagen aangezien hij al 25 marathons tot een goed einde bracht. Go Bob, go!
![Alle info om het WK junioren in Eugene te volgen [programma, livestream, resultaten]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/12/JM1_6310-218x150.jpg)

![Rani Vincke greep naast EK-ticket omdat ze door niet-openbare regel al uit ranking geschrapt was: “Staat nergens vermeld” [Interview en open brief]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2026/08/6S3A0515-218x150.jpg)





![Maratholoper haspelt kilometers af achter vuilniswagen [+video]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2014/10/maratholoper-haspelt-kilometers.jpg)

