Na twee dagen tienkampgeweld bij de mannen is het op vrijdag en zaterdag aan de vrouwen. Op de zevenkamp keert olympisch bronzen medaillewinnares Noor Vidts terug op een groot kampioenschap. Na Parijs zat Vidts in een sukkelstraatje met blessureleed, maar intussen heeft ze haar competitiegevoel weer kunnen prikkelen en staat er ook weer een zevenkamp op haar conto. De verwachtingen voor Birmingham zijn beperkt, maar Vidts is een kampioenschapsbeest als geen ander. Volg het hier!

14u04: 1m77: Check! Seizoensbeste: Check! Er nog drie centimeter bijdoen: dat helaas niet. Maar Vidts kan daarmee zeker terugkijken op een geslaagde hoogspringcompetitie. Ze gaat als zevende naar het kogelstoten.

13u46: Na twee pogingen klaart Vidts nu ook 1m74, een passage op de volgende hoogte zou een seizoensbeste van 1m77 betekenen.

13u23: Ook 1m71 gaat voor de bijl. Vijf centimeter onder haar seizoensbeste, maar duidelijk nog geen te grote opgave.

12u58: Daar is de eerste poging en het is meteen goeie. Vidts klaart 1m65 en heeft een score achter haar naam staan. Op naar meer!

12u44: De lat ligt momenteel op 1m62, een hoogte waar Vidts zich nog geen zorgen over maakt.

12u18: Zo dadelijk beginnen we aan het hoogspringen. Vidts zit in groep B en heeft dit seizoen 1m76 als referentie staan.

11u53: Geen slechte start: Vidts liep 13″38 en bleef dus een klein anderhalf tiende boven haar SB. In de sterkste reeks werd ze laatste en was de voorlopige tijd 13″40, maar de bijstelling geeft een rooskleuriger beeld.

11u47: Goedemorgen, atletiekliefhebber! De eerste twee reeksen van de 100mH zijn intussen op gang geschoten. Wij kijken uit naar reeks drie, want daarin betreedt Noor Vidts het strijdperk. Met 13″24 liet ze dit jaar al mooie dingen zien op de horden.

In onze prognose nemen we de prestaties van Vidts’ beste tienkamp, de Olympische Spelen van 2024, als basis. Die worden aangevuld met de reeds geleverde prestaties in Birmingham.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in