Sara Aerts heeft er geen eenvoudig indoorseizoen opzitten tot nu toe. De hordeloopster van VAC kreeg last van verschillende pijntjes, maar lijkt nu klaar om af te reizen richting het WK indoor in Sopot. “Mijn doel is zeker om een halve finale te lopen.”
“Ik heb hier en daar wat zitten sukkelen met kleine blessuretjes”, zo vertelt Aerts in een interview met Sporza. “Ik ben nu volledig fit dus ik zie het wel zitten.” Sara Aerts gaat zich dit seizoen volledig focussen op de horden en voelt dat er nog progressie mogelijk is. Bekijk het volledige interview op Sporza.


![Wie doet in Roeselare meteen een goede zaak in de strijd om het CrossCup-klassement? [Voorbeschouwing]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2025/10/6S3A0822-1-218x150.jpeg)









![Uitgebreid gesprek met Imana Truyers: “CrossCup winnen is droom van kleins af aan” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2018/02/uitgebreid-gesprek-met-imana-tru-1.jpg)
![Philip Milanov ondanks PR op BK indoor niet tevreden: “Mis competitieritme” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2018/02/philip-milanov-ondanks-pr-op-bk.jpg)
![Cédric Van Branteghem blikt vooruit op Memorial: “Kijk enorm uit naar polsstokduel” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/08/cedric-van-branteghem-blikt-voor-1.jpg)
![Dylan Owusu na BK-reekswinst 400m horden: “Ik kom morgen sowieso om te winnen” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/07/dylan-owusu-na-bk-reekswinst-400.jpg)
![Jolien Leemans zet punt achter atletiekcarrière: “Vind het zeer pijnlijk” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/02/jolien-leemans-zet-punt-achter-a.jpg)
![Elise Lasser snelt naar Belgisch scholierenrecord: “Dacht dat het niet ging goedkomen” [interview]](https://www.atni.be/wp-content/uploads/2017/02/elise-lasser-snelt-naar-belgisch-1.jpg)