Home Nieuws Nationaal WKi Torun – Michael Obasuyi plaatst zich voor halve finale 60mH

WKi Torun – Michael Obasuyi plaatst zich voor halve finale 60mH

0
110
Foto: Erik Van Leeuwen

Michael Obasuyi heeft zijn WK indoor in Torun geopend met 7″60 in de reeksen. Dat volstond voor een derde plaats en de kwalificatie voor de halve finales van vanavond.

Michael Obasuyi heeft twee WKi-finales op zijn palmares staan en gaat daar in Torun opnieuw naar op zoek. De eerste horde is alvast genomen. In de series klokte Obasuyi 7″60, wat volstond voor een plekje in de top drie en het bijbehorende halve finaleticket. Obasuyi hield nog 6 honderdsten over op zijn PR, maar vertelde achteraf dat hij zich klaar voelt om dat later vandaag op te gaan zoeken.

De halve finales en finale vinden vanavond plaats.

Michael Obasuyi: “Klaar om een PR te lopen”

“Michael en de reeksen, dat is altijd een beetje speciaal. Het zit altijd iets te veel in mijn hoofd dat ik fysiek goed genoeg ben en dat ik geen risico’s moet nemen. Op zich vind ik dat geen probleem zolang ik erbij ben, maar straks zal het wel beter moeten. Dat weet ik ook. Ik ben klaar om een PR te lopen, maar ik heb daar een leven-of-dood-situatie voor nodig. Voor de finale zal waarschijnlijk een lage 7″5 vereist zijn.”

GEEN REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in