Home » Nieuws » Nationaal » Verslag BK junioren en beloften [+alle uitslagen]
Sofie Daelemans hier opweg naar de Belgische titel bij de beloftes.

Verslag BK junioren en beloften [+alle uitslagen]

Vandaag vond in Vilvoorde het Belgische kampioenschap voor junioren en beloften plaats. Veel verrassingen vielen er niet te noteren op de Vlaams-Brabantse piste. Heel wat favorieten pakten de titel zoals junioren Rani Nagels en Aaron Botterman op de 800m, en beloften Bram Ghuys en Hanne Van Hessche in het hoogspringen. Ook belofte Mats Lunders kwam nog eens in actie na een lange trainingstage in Sankt Moritz. Hij schreef de Belgische 5000m-titel op zijn naam. Isaac Kimeli maakte indruk. Hij haalde het bij de junioren op de 1500m na een pittige solo. Stijn Baeten en Brecht Bertels werden iets daarna na een eindsprint respectievelijk tweede en derde. Deze race is trouwens hier te bekijken.

Sofie Daelemans hier opweg naar de Belgische titel bij de beloftes.
Sofie Daelemans hier opweg naar de Belgische titel bij de beloftes.

Er werden ook enkele heel spannende duels uitgevochten te Vilvoorde. Zo mocht juniore Laura Leprince zegevieren na het zien van de fotofinish. Deze wees immers uit dat ze één honderdste voor Justien Grillet de finish overschreed. Justien mocht enkele uren later wel de handen in lucht steken na winst op de 200m. Haar trainingsmaatje Imke Vervaet won dan weer wel tweemaal. De belofte van RCG ging zowel bij de 100m, als bij de 200m als eerste over de finish. Seppe Thys deed bij de heren hetzelfde. Hij won immers op zowel de 100m als de 200m de nationale titel.

Results of athletic events, made by TimeTronics, Belgium
Meet=BK Jun & Bel - CB Jun & Esp
Location=Vilvoorde - Vilvorde
Date=15/09/2013	Time=18:41:27
Copywright TimeTronics, Belgium                   www.timetronics.be
MeetManager software version =	2008j

100m Jun vrouwen-femmes  Time :10:23
Heat:1      Wind : -0.3 
	1	26	Leprince Laura           	95	DAMP 	12.17			
	2	379	Timmermans Lotte         	95	VS   	12.71			
	3	578	Blommaert Kim            	95	VOLH 	12.74			
	4	608	Vanheusden Marisa        	94	ADD  	12.85			
	5	473	Dupont Louise            	94	AZW  	13.02			
	6	586	Bogaert Annelies         	95	KAAG 	13.30			
	7	33	Lins Noemie              	94	RESC 	13.50			

100m Jun vrouwen-femmes  Time :10:23
Heat:2      Wind : 0.0 
	1	355	Missinne Sarah           	95	KAAG 	12.13			
	2	84	Saint Paul Justine       	95	CABW 	12.64			
	3	560	Mehuys Elise             	95	LYRA 	12.67			
	4	292	Swiers Hanne             	95	AZW  	13.33			
	5	329	Acke Britt               	95	OLSE 	13.41			
	6	369	Lambrechts Jana          	95	VS   	13.64			
	7	380	De Smedt Sally           	95	HAMM 	14.13			
	8	112	Laloux Christine         	95	IAAC 	14.98			

100m Jun vrouwen-femmes  Time :10:23
Heat:3      Wind : -0.4 
	1	412	Grillet Justien          	94	VS   	12.15			
	2	544	Depuydt Orphee           	95	HAC  	12.47			
	3	289	Derolez Marie            	95	AZW  	12.88			
	4	403	Tessens Helena           	95	LYRA 	12.98			
	5	389	Rutsaert Regine          	95	DCLA 	13.18			
	6	308	Groenen Martine          	94	ATLA 	13.20			
	7	97	Delcroix Emy             	95	DS   	13.47			
	8	52	Crespeigne Maureen       	95	CRAC 	13.81			

100m Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :11:06
Heat:1      Wind : -0.5 
	1	1608	Vervaet Imke             	93	RCG  	12.28			
	2	1361	De Jans Marlien          	91	DEIN 	12.33			
	3	1286	De Parade Sarissa        	91	ZWAT 	12.76			
	4	1727	Heijndrickx Ines         	93	VOLH 	12.82			
	5	921	Lecomte Pauline          	91	CABW 	13.22			
	6	1195	Vermersch Skrolan        	92	SGOL 	13.79			
	7	876	Hulot Maurine            	93	UAC  	14.16			

100m Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :11:06
Heat:2      Wind : 0.4 
	1	1855	De Geest Lize            	91	LEBB 	12.59			
	2	1314	Blanckaert Lien          	92	HCO  	12.78			
	3	1041	Diwani Alison            	93	RESC 	12.78			
	4	1736	Janssens Marijne         	93	SGOL 	12.96			
	5	1816	De Ruyck Hanne           	91	DEIN 	13.04			
	6	1261	Bussens Tine             	93	ACW  	13.26			
	7	1883	Stockx Maite             	92	RCT  	15.42			

100m Jun mannen-hommes  Time :11:01
Heat:1      Wind : 0.0 
	1	666	De Meulemeester Alan     	95	ASVO 	11.02			
	2	614	Maes Gerben              	94	VS   	11.54			
	3	155	Thomas Olivier           	94	CABW 	11.60			
	4	285	Monseu Guillaume         	95	USBW 	11.77			
	5	801	Van De Voorde Florian    	95	ACW  	11.85			
		463	Henry Laurent            	95	ATLA 	DNS   			

100m Jun mannen-hommes  Time :11:01
Heat:2      Wind : -0.5 
	1	323	Niesen Charles           	94	RESC 	11.16			
	2	376	Achten Leander           	95	RCG  	11.44			
	3	802	Teugels Filip            	95	VITA 	11.58			
	4	178	Kohl Geoffrey            	95	USBW 	11.66			
	5	54	Costanza Nicolas         	95	RFCL 	11.72			
	6	420	Simoen Jari              	95	AVLO 	11.83			
	7	223	Rixhon Bertrand          	94	FCHA 	12.30			

100m Jun mannen-hommes  Time :11:01
Heat:3      Wind : 0.0 
	1	379	Rossaert Michael         	95	ACW  	11.14			
	2	251	Diallo Oumar             	94	RESC 	11.32			
	3	300	Mengal Simon             	95	USBW 	11.53			
	4	11	Van Den Broeck Emile     	94	WS   	11.60			
	5	514	Lynen Martijn            	94	LOOI 	11.73			
	6	239	Gibella Massimo*         	94	RESC 	12.02			
	7	236	Bernard Jordan           	95	CRAC 	12.08			

100m Bel-Esp mannen-hommes  Time :11:22
Heat:1      Wind : 0.4 
	1	2788	Thys Seppe               	92	ACME 	11.01			
	2	1574	Kola Biasu Guelord*      	93	RFCL 	11.09			
	3	1595	Keita Franck             	93	CSF  	11.28			
	4	2832	Lossie Yannick           	91	OLSE 	11.33			
	5	2739	Verstappen Brecht        	93	RCT  	11.60			
	6	1258	Lopez Castellanos Thomas 	91	MOHA 	11.86			
	7	1861	Beullens Koen            	92	DCLA 	12.16			

100m Bel-Esp mannen-hommes  Time :11:22
Heat:2      Wind : 0.2 
	1	2370	Vranken Andreas          	93	ROBA 	11.09			
	2	2002	Invernizzi Nikola        	93	HCO  	11.19			
	3	1428	Fall Samba               	92	RCB  	11.23			
	4	2065	Janssens Bjorn           	93	SPVI 	11.57			
	5	1494	Felten Valentin          	93	SPA  	11.89			
	6	1075	Ilunga Carl              	93	RESC 	12.06			

100m Bel-Esp mannen-hommes  Time :11:22
Heat:3      Wind : 0.4 
	1	3115	Van Hecke Christophe     	91	EA   	11.04			
	2	2571	Benka Davies William     	91	LYRA 	11.24			
	3	1897	Huyghe Jon               	93	KKS  	11.45			
	4	3011	Reniers Wout             	93	RCT  	11.64			
	5	2296	Vandebeek Arnold         	91	LOOI 	12.20			
	6	1414	Poblome Olivier          	93	JSMC 	12.47			

400mH Jun vrouwen-femmes Finale  Time :11:23
Heat:1 
	1	219	Vanbesien Flavie         	95	FLAC 	68.50			
	2	246	Nijsten Chelsey          	94	GENK 	69.63			
	3	257	Timperman Charlotte      	94	DEIN 	69.94			
	4	274	Van Brussel Fien         	94	HAMM 	71.81			

400mH Jun vrouwen-femmes Finale  Time :11:23
Heat:2 
	1	396	Bellemans Inge           	95	ROBA 	62.43			Jun 1
	2	27	Leprince Audrey          	94	DAMP 	66.15			Jun 2
	3	317	Vandorpe Axelle          	95	AVLO 	66.55			Jun 3
	4	553	De Pryck Marlies         	95	RCG  	67.45			
	5	552	De Pryck Annelies        	95	RCG  	67.91			

400mH Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :11:36
Heat:1 
	1	1777	De Win Dinja             	91	DAC  	66.83			
	2	1699	Ackx Eline               	93	LOOI 	68.80			
	3	1597	De Vlieger Charlotte     	93	ATAC 	70.41			
	4	1165	Deroose Els              	93	ACBR 	71.19			

400mH Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :11:36
Heat:2 
	1	1617	Boone Katrijn            	92	HAC  	63.58			Bel/Esp 1
	2	1524	Van Eecke Louise         	92	ASVO 	63.67			Bel/Esp 2
	3	1607	Mievis Stefie            	93	ACA  	64.07			Bel/Esp 3
	4	1381	Claes Jente              	92	HAKI 	67.43			

400mH Jun mannen-hommes Finale  Time :11:47
Heat:1 
	1	93	Van Overstraeten Mathieu 	95	HERV 	59.56			
	2	576	Remmery Jelle            	94	VS   	59.81			
	3	421	Van Den Abeele Nils      	95	AVLO 	60.53			
	4	256	Lemaire Jean Francois    	95	IAAC 	66.24			

400mH Jun mannen-hommes Finale  Time :11:47
Heat:2 
	1	568	Bruyneel Arthur          	94	ACME 	55.68			Jun 1
	2	482	Vanbekbergen Laurenz     	95	RCG  	55.84			Jun 2
	3	245	Lannoy Brennet Julien    	95	JSMC 	55.85			Jun 3
	4	518	Lanssens Michiel         	95	AVT  	56.57			

400mH Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :11:54
Heat:1 
	1	2834	Vanhaeren Stef           	92	KAPE 	51.30			Bel/Esp 1
	2	1190	Agazzi Julian            	91	CABW 	55.75			Bel/Esp 2
	3	2953	Ulens Thijs              	92	VAC  	57.05			Bel/Esp 3
	4	1151	Denoel Guillaume         	93	CSDY 	57.33			
	5	2093	Vanluchene Tom           	92	AVMO 	59.92			
	6	1210	Parisis Jean Loup        	93	DS   	79.61			

800m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :12:01
Heat:1 
	1	422	Nagels Rani              	95	LAT  	2:13.46			Jun 1
	2	21	Gerardy Aline            	94	ARCH 	2:16.12			Jun 2
	3	269	Pardaens Hanne           	94	ACP  	2:17.70			Jun 3
	4	235	Huyghe Laura             	94	AVR  	2:24.80			
	5	216	Meuleman Lore            	95	RCG  	2:26.46			
	6	226	Cornelis Jolien          	95	ACME 	2:29.82			
	7	227	Schaeverbeke Axana       	95	ACME 	2:30.11			
	8	55	Joskin Zenaide           	94	HERV 	2:34.56			

800m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :12:04
Heat:1 
	1	1193	Lauwers Sofie            	91	RAM  	2:22.58			Bel/Esp 1
	2	1327	Deboth Eline             	92	DCLA 	2:22.79			Bel/Esp 2
	3	1308	Meert Soraya             	93	LAT  	2:24.53			Bel/Esp 3
	4	1500	Balcaen Sarina           	93	RIEM 	2:24.61			
	5	1395	Truyers Goele            	92	VMOL 	2:25.92			
	6	1601	Gryp Tine                	93	VAC  	2:28.47			
	7	1801	De Pus Charlotte         	91	EA   	2:32.74			
	8	865	Nizet Alicia             	93	SPA  	2:40.55			

800m Jun mannen-hommes Finale  Time :12:16
Heat:1 
	1	356	Botterman Aaron          	94	KAAG 	1:54.96			Jun 1
	2	555	Vints Wouter             	94	ROBA 	1:55.71			Jun 2
	3	72	Screve Alexandre         	95	MOHA 	1:55.94			Jun 3
	4	539	Vandeputte Aurele        	95	HAC  	1:55.95			
	5	361	Benschop Viktor          	95	KAAG 	1:57.50			
	6	49	Douley Antoine           	95	WS   	1:58.13			
	7	319	Pauly Mickael            	94	HERV 	1:58.34			
	8	354	Paermentier Benoit       	95	ACME 	1:59.98			
	9	457	Demeyere Maarten         	95	ACKO 	2:00.01			
	10	766	Van Melkebeke Jonas      	94	FLAC 	2:00.50			
	11	652	Gielen Bram              	95	DCLA 	2:02.08			
		619	Muutjens Michael         	94	ATLA 	DNF   			

800m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :12:16
Heat:1 
	1	1810	Heremans Tom             	93	BONH 	1:59.55			Bel/Esp 1
	2	2357	Baete Martijn            	92	RIEM 	1:59.95			Bel/Esp 2
	3	2381	Bombeke Sven             	93	EA   	1:59.96			Bel/Esp 3
	4	3109	Vanhoucke Yngwie         	93	FLAC 	2:00.67			
	5	1104	Van Cauwenberghe Dylan   	92	DS   	2:01.07			
	6	1020	Scarniet Francois        	93	ACLO 	2:01.20			
	7	2414	Ver Cruysse Anthony      	92	ASVO 	2:02.56			
	8	2821	Latinne Reynaldo         	92	DCLA 	2:09.10			
	9	2879	Sterckendries Kenneth    	91	RCT  	2:23.69			

110mH Jun mannen-hommes  Time :12:27
Heat:1      Wind : -0.2 
	1	733	Tommelein Leander        	94	OB   	14.86			
	2	141	Fassotte Guillaume       	94	HERV 	15.92			
	3	355	Regelbrugge Bram         	94	ACME 	16.34			
	4	739	Segers Senne             	95	LYRA 	16.44			
	5	421	Van Den Abeele Nils      	95	AVLO 	18.02			

110mH Jun mannen-hommes  Time :12:27
Heat:2      Wind : 0.1 
	1	504	Broothaerts Mathias      	94	LYRA 	15.24			
	2	670	Dumon Ewout              	95	KAAG 	15.57			
	3	359	Pausenberger Yves        	95	KAAG 	16.04			
	4	527	Thibau Arno              	95	AVLO 	18.11			
	5	256	Lemaire Jean Francois    	95	IAAC 	19.40			
		432	Ceulemans Yannick        	94	ACBR 	DNS   			

110mH Jun mannen-hommes Finale  Time :14:17
Heat:1      Wind : 0.9 
	1	733	Tommelein Leander        	94	OB   	14.62			Jun 1
	2	504	Broothaerts Mathias      	94	LYRA 	14.99			Jun 2
	3	359	Pausenberger Yves        	95	KAAG 	15.78			Jun 3
	4	141	Fassotte Guillaume       	94	HERV 	16.11			
	5	739	Segers Senne             	95	LYRA 	16.72			
	6	355	Regelbrugge Bram         	94	ACME 	16.73			
	7	421	Van Den Abeele Nils      	95	AVLO 	17.43			
	8	670	Dumon Ewout              	95	KAAG 	18.02			

110mH Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :14:17
Heat:1      Wind : 1.3 
	1	2784	Hanjoul Denis            	91	DCLA 	14.52			Bel/Esp 1
	2	1151	Denoel Guillaume         	93	CSDY 	16.41			Bel/Esp 2
	3	1210	Parisis Jean Loup        	93	DS   	16.49			Bel/Esp 3
		1354	Ngongo Jean Paul         	93	CSF  	DNF   			

100mH Jun vrouwen-femmes Finale  Time :14:23
Heat:1      Wind : -0.4 
	1	355	Missinne Sarah           	95	KAAG 	14.27			Jun 1
	2	233	Hooyberghs Elien         	95	VMOL 	15.02			Jun 2
	3	417	Holtappels Sofie         	95	AVT  	15.29			Jun 3
	4	220	De Pauw Yoika            	95	STAX 	15.33			
	5	533	Hermans Ine              	95	AVKA 	15.48			
	6	317	Vandorpe Axelle          	95	AVLO 	15.99			
	7	52	Crespeigne Maureen       	95	CRAC 	18.09			

100mH Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :14:23
Heat:1      Wind : 0.7 
	1	1646	Van Diest Dorien         	93	OEH  	13.84			Bel/Esp 1
	2	1672	De Maitre Ella           	93	RCG  	14.25			Bel/Esp 2
	3	1925	Vercruysse Jesse         	91	FLAC 	14.80			Bel/Esp 3
	4	799	Trussart Veronique       	92	CSDY 	14.85			
	5	1987	Van Den Broeck Leen      	92	AVLO 	15.03			
	6	1195	Vermersch Skrolan        	92	SGOL 	17.99			
	7	777	Chevalier Alicia         	93	CSDY 	18.70			

400m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :14:46
Heat:1 
	1	41	Claude Pauline           	94	DAMP 	62.43			
	2	389	Rutsaert Regine          	95	DCLA 	63.44			
	3	256	Beddeleem Ilke           	94	DEIN 	63.73			
	4	678	Hanssens Annelies        	95	ACHL 	64.35			
	5	489	Commers Lauren           	95	ROBA 	64.83			
	6	61	Beugnies Helene          	94	MOHA 	65.03			

400m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :14:46
Heat:2 
	1	307	Efonye Kimberley         	94	ATLA 	55.92			Jun 1
	2	107	De Temmerman Gaelle      	94	CABW 	56.95			Jun 2
	3	296	Hugaerts Ine             	95	DUFF 	57.13			Jun 3
	4	11	Maheux Nathalie          	95	ACLO 	58.67			
	5	365	Van Puyvelde Margo       	95	ASVO 	58.72			
	6	488	Van Attenhoven Laura     	94	ROBA 	63.78			

400m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :14:46
Heat:1 
	1	1904	Astaes Marie             	93	OB   	59.62			
	2	1504	Lannoo Lien              	92	ACME 	60.20			
	3	819	Bodeux Olivia            	92	BBS  	61.49			

400m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :14:46
Heat:2 
	1	1711	Daelemans Sofie          	91	RAM  	55.75			Bel/Esp 1
	2	1753	Tahon Charlotte          	92	HAC  	56.07			Bel/Esp 2
	3	1268	Rossaert Isaura          	92	ACW  	57.13			Bel/Esp 3
	4	1811	De Smedt Judith          	91	BRAB 	60.13			

400m Jun mannen-hommes Finale  Time :15:00
Heat:1 
	1	381	Bonte Alexander          	95	OB   	51.33			
	2	794	Giedts Sam               	95	RCT  	51.57			
	3	535	Van Caelenberghe Stefaan 	94	VS   	51.62			
	4	519	Senden Udo               	95	AVT  	52.18			

400m Jun mannen-hommes Finale  Time :15:00
Heat:2 
	1	343	Motmans Glenn            	94	AVT  	50.91			
	2	390	Op De Beeck Frederic     	95	ACHL 	51.14			
	3	521	Van Acker Manuel         	95	AVMO 	51.31			
	4	650	Van Nuffel Danny         	95	LEBB 	52.08			

400m Jun mannen-hommes Finale  Time :15:00
Heat:3 
	1	669	Pieters Giovanni         	94	ACME 	49.09			Jun 1
	2	413	Verborgh Alexander       	95	HCO  	49.64			Jun 2
	3	399	De Lange Simon           	95	ASVO 	50.07			Jun 3
	4	687	Pluym Dries              	95	DAC  	50.70			
	5	177	Hinnekens Simon          	95	USBW 	52.57			

400m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :15:11
Heat:1 
	1	2372	Cools Tim                	91	BRAB 	51.15			
	2	2713	Deflem Kenny             	92	SPVI 	51.53			
	3	1494	Felten Valentin          	93	SPA  	54.31			
	4	2377	Bellemans Koen           	93	ROBA 	54.85			
	5	2738	De Clerck Jens           	93	RCT  	55.49			

400m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :15:11
Heat:2 
	1	1076	Lins Sebastien           	92	RESC 	48.20			Bel/Esp 1
	2	2657	Sanctorum Mathias        	93	FLAC 	48.90			Bel/Esp 2
	3	2428	Bouckaert Joren          	93	LYRA 	49.26			Bel/Esp 3
	4	2012	Van Herck Yoni           	93	ARAC 	49.44			
	5	2686	Mathijs Benjamien        	93	ACA  	50.40			
	6	1978	De Mey Jelle             	91	RIEM 	50.91			

100m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :15:17
Heat:1      Wind : 1.3 
	1	26	Leprince Laura           	95	DAMP 	12.06			Jun 1
	2	412	Grillet Justien          	94	VS   	12.07			Jun 2
	3	355	Missinne Sarah           	95	KAAG 	12.29			Jun 3
	4	560	Mehuys Elise             	95	LYRA 	12.56			
	5	84	Saint Paul Justine       	95	CABW 	12.61			
	6	379	Timmermans Lotte         	95	VS   	12.68			
	7	578	Blommaert Kim            	95	VOLH 	12.76			
		544	Depuydt Orphee           	95	HAC  	DNS   			

100m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :15:22
Heat:1      Wind : -1.9 
	1	1608	Vervaet Imke             	93	RCG  	12.22			Bel/Esp 1
	2	1361	De Jans Marlien          	91	DEIN 	12.41			Bel/Esp 2
	3	1855	De Geest Lize            	91	LEBB 	12.49			Bel/Esp 3
	4	1041	Diwani Alison            	93	RESC 	12.76			
	5	1314	Blanckaert Lien          	92	HCO  	12.81			
	6	1286	De Parade Sarissa        	91	ZWAT 	12.83			
	7	1727	Heijndrickx Ines         	93	VOLH 	13.00			
	8	1736	Janssens Marijne         	93	SGOL 	13.14			

100m Jun mannen-hommes Finale  Time :15:26
Heat:1      Wind : 0.3 
	1	379	Rossaert Michael         	95	ACW  	10.95			Jun 1
	2	666	De Meulemeester Alan     	95	ASVO 	11.00			Jun 2
	3	323	Niesen Charles           	94	RESC 	11.07			Jun 3
	4	251	Diallo Oumar             	94	RESC 	11.14			
	5	376	Achten Leander           	95	RCG  	11.32			
	6	300	Mengal Simon             	95	USBW 	11.40			
	7	802	Teugels Filip            	95	VITA 	11.59			
	8	614	Maes Gerben              	94	VS   	11.68			

100m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :15:31
Heat:1      Wind : -1.0 
	1	2788	Thys Seppe               	92	ACME 	10.91			Bel/Esp 1
	2	2370	Vranken Andreas          	93	ROBA 	10.98			Bel/Esp 2
	3	1574	Kola Biasu Guelord*      	93	RFCL 	11.03			Bel/Esp 3
	4	3115	Van Hecke Christophe     	91	EA   	11.03			
	5	2002	Invernizzi Nikola        	93	HCO  	11.20			
	6	1595	Keita Franck             	93	CSF  	11.23			
	7	1428	Fall Samba               	92	RCB  	11.26			
		2571	Benka Davies William     	91	LYRA 	DIS   			R162.7

1500m Jun Bel/Esp vrouwen-femmes Finale  Time :15:47
Heat:1 
	1	1303	Van De Velde Julie       	93	FLAC 	4:37.30			Bel/Esp 1
	2	1254	Lauwers Shana            	92	ATAC 	4:45.86			Bel/Esp 2
	3	204	Neyens Kirsten           	95	SACN 	4:51.62			Jun 1
	4	392	Urbain Adeline           	94	OEH  	5:00.24			Jun 2
	5	270	Verbruggen Hanna         	95	DCLA 	5:09.70			Jun 3
	6	309	Devits Liese             	94	ATLA 	5:15.33			
	7	236	Musseeuw Jolien          	94	AVR  	5:25.26			
	8	626	Delafontaine Phebe       	94	HAC  	5:29.62			
	9	285	Vackier Pauline          	94	AVMO 	5:35.49			

1500m Jun mannen-hommes Finale  Time :15:56
Heat:1 
	1	548	Kimeli Isaac             	94	OEH  	3:55.05			Jun 1
	2	333	Baeten Stijn             	94	BONH 	3:56.64			Jun 2
	3	588	Bertels Brecht           	94	DUFF 	3:58.18			Jun 3
	4	358	Brys Jan                 	94	KAAG 	4:01.00			
	5	365	Van Bruaene Simon        	95	AVR  	4:01.85			
	6	53	Nuttens Cyrille          	94	USTA 	4:02.63			
	7	398	Winnepeninckx Solomon    	94	ASVO 	4:02.71			
	8	360	De Ruyter Paul           	95	KAAG 	4:03.70			
	9	549	Van Diest Daan           	95	OEH  	4:04.37			
	10	385	Van Dyck Michiel         	95	ACHL 	4:04.40			
	11	589	D'heer Stijn             	95	AVLO 	4:04.47			
	12	393	Robben Tom               	95	TACT 	4:04.74			
	13	424	Pardaens Joren           	95	ACP  	4:04.89			
	14	560	Heylen Ewout             	94	ROBA 	4:04.91			
	15	684	D'hoore Simon            	94	DCLA 	4:07.20			
	16	119	Guillick Antoine         	95	FCHA 	4:15.52			

1500m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :16:05
Heat:1 
	1	3055	Van Praet Ruben          	91	AVLO 	4:20.01			Bel/Esp 1
	2	2010	Van Schoubroeck Jonas    	92	ARAC 	4:20.36			Bel/Esp 2
	3	1042	Hustin Valere            	93	DAMP 	4:20.49			Bel/Esp 3
	4	1086	Fintolini Dorian         	93	RFCL 	4:20.84			
	5	1525	Delguste Martin          	91	CSDY 	4:21.02			
	6	3263	Gijselinck Tom           	92	RAM  	4:21.93			
	7	2622	Hoste Levi               	91	AVLO 	4:24.70			
	8	2349	Devreker Tim             	93	HAC  	4:24.72			
	9	1301	Yagoubi Mohammed         	92	RCAS 	4:26.41			
	10	1074	Mertz Christopher        	93	RFCL 	4:28.50			
	11	1964	Janssens Sven            	93	ZWAT 	4:34.37			

5000m Jun/Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :16:32
Heat:1 
	1	310	Verhoeven Astrid         	95	LEBB 	17:40.40			Jun 1
	2	316	Van Hese Charlotte       	95	AVLO 	17:45.62			Jun 2
	3	1722	Vanthillo Britt          	91	ESAK 	17:49.42			Bel/Esp 1
	4	420	Van De Vel Sara          	94	DUFF 	18:04.73			Jun 3
	5	353	Goddeeris Jana           	95	KAAG 	18:33.37			
	6	90	Denys Yewbdar            	95	CSDY 	18:46.08			
	7	472	Van Laethem Delphine     	95	ACP  	18:49.32			
	8	475	Dheedene Axana           	95	AZW  	19:00.68			
	9	1629	De Dyn Annelies          	93	VITA 	19:03.70			Bel/Esp 2
	10	1533	Chauliac Margot          	93	ABES 	19:25.70			Bel/Esp 3
	11	223	Van Lierop Lise          	95	DCLA 	19:43.02			
	12	585	Vanhoutte Jonie          	94	FLAC 	19:55.21			
	13	813	De Cock Florence         	92	FCHA 	19:58.93			
	14	264	Onzea Sofie              	95	ARAC 	20:06.32			
	15	710	Chaussier Oceane         	95	CABW 	20:39.35			
	16	479	Carrein Febe             	95	AZW  	20:57.22			

5000m Jun mannen-hommes Finale  Time :16:58
Heat:1 
	1	547	Van Der Kelen Ward       	94	OEH  	15:11.88			Jun 1
	2	540	D'hoore Ward             	94	HAC  	15:11.95			Jun 2
	3	701	Somers Michael           	95	LYRA 	15:16.54			Jun 3
	4	500	Marien Toon              	94	GRIM 	15:19.16			
	5	174	Marechal Pierre          	94	RFCL 	15:19.99			
	6	517	De Cremer Glenn          	95	DALO 	15:38.43			
	7	417	Van Herck Yirco          	94	ARAC 	15:42.83			
	8	384	Bierinckx Laurent        	95	ACHL 	15:50.34			
	9	583	Van Cauteren Ruud        	94	RCG  	15:53.82			
	10	158	Thirion Sebastien        	95	FCHA 	15:56.03			
	11	183	Otto Bernard             	95	RFCL 	15:56.03			
	12	276	Doison Gregoire          	95	DS   	16:06.63			
	13	497	Lammens Wouter           	94	DCLA 	16:12.05			
	14	601	Van Buggenhout Adriaan   	95	VAC  	16:24.29			
	15	313	Evrard Quentin           	94	RFCL 	16:44.16			
	16	451	Maselis Jonas            	95	DUFF 	16:49.44			
	17	252	Frederic Adrien          	95	USTA 	17:35.71			

5000m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :17:13
Heat:1 
	1	2396	Lunders Mats             	91	LYRA 	14:17.27			Bel/Esp 1
	2	1346	Lejeune Emmanuel         	92	RESC 	14:54.89			Bel/Esp 2
	3	2618	Vierendeels Pieter       	91	LEBB 	15:08.53			Bel/Esp 3
	4	1496	Soughou Yassine          	92	RCAS 	15:19.55			
	5	1218	Paques Benoit            	91	RFCL 	15:20.25			
	6	1223	Waliwender Simon         	93	MOHA 	15:29.70			
	7	2361	Debognies Pieter         	93	OEH  	15:50.74			
	8	2452	Oosterlinck Ward         	93	EA   	15:51.67			
	9	3074	Hubrechts Gijs           	93	ADD  	16:10.88			
	10	2409	Roelandt Dieter          	91	HAMM 	16:19.14			
	11	2287	Nijs Michiel             	92	ROBA 	16:22.59			
		2341	De Rybel Ruud            	91	HAMM 	DNF   			

200m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :17:20
Heat:1      Wind : 0.0 
	1	97	Delcroix Emy             	95	DS   	27.37			
	2	329	Acke Britt               	95	OLSE 	27.53			
	3	62	Duquesne Jeanne          	94	MOHA 	27.75			
	4	367	Gaethofs Stephanie       	95	AVMO 	28.56			
	5	112	Laloux Christine         	95	IAAC 	30.77			

200m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :17:20
Heat:2      Wind : -1.4 
	1	473	Dupont Louise            	94	AZW  	26.57			
	2	308	Groenen Martine          	94	ATLA 	26.90			
	3	586	Bogaert Annelies         	95	KAAG 	27.00			
	4	413	Grillet Isabeau          	94	VS   	27.23			
	5	304	De Mulder Paulien        	95	KAAG 	27.72			

200m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :17:20
Heat:3      Wind : 0.0 
	1	379	Timmermans Lotte         	95	VS   	25.86			
	2	84	Saint Paul Justine       	95	CABW 	26.13			
	3	608	Vanheusden Marisa        	94	ADD  	26.88			
	4	292	Swiers Hanne             	95	AZW  	26.99			
	5	330	Eysackers Elien          	94	OLSE 	27.55			

200m Jun vrouwen-femmes Finale  Time :17:20
Heat:4      Wind : -1.9 
	1	412	Grillet Justien          	94	VS   	24.61			Jun 1
	2	560	Mehuys Elise             	95	LYRA 	25.64			Jun 2
	3	295	Leemans Jolien           	94	DUFF 	25.69			Jun 3
	4	289	Derolez Marie            	95	AZW  	25.84			
	5	440	Vlaeminck Fieke          	94	FLAC 	26.53			
		544	Depuydt Orphee           	95	HAC  	DNS   			

200m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :17:29
Heat:1      Wind : 0.1 
	1	921	Lecomte Pauline          	91	CABW 	27.49			
	2	1963	Spileers Aurelie         	92	KAAG 	27.63			
	3	1450	Acke Sarah               	92	OLSE 	28.47			
		876	Hulot Maurine            	93	UAC  	DIS   			R163.3b

200m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :17:29
Heat:2      Wind : -0.8 
	1	1568	Andries Lien             	93	ROBA 	25.83			
	2	1314	Blanckaert Lien          	92	HCO  	26.10			
	3	1286	De Parade Sarissa        	91	ZWAT 	26.62			
	4	1736	Janssens Marijne         	93	SGOL 	26.91			

200m Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :17:29
Heat:3      Wind : -0.5 
	1	1608	Vervaet Imke             	93	RCG  	24.79			Bel/Esp 1
	2	1361	De Jans Marlien          	91	DEIN 	24.97			Bel/Esp 2
	3	1646	Van Diest Dorien         	93	OEH  	25.42			Bel/Esp 3
	4	799	Trussart Veronique       	92	CSDY 	25.64			
	5	1261	Bussens Tine             	93	ACW  	26.74			

200m Jun mannen-hommes Finale  Time :17:44
Heat:1      Wind : -0.1 
	1	300	Mengal Simon             	95	USBW 	22.98			
	2	11	Van Den Broeck Emile     	94	WS   	23.23			
	3	683	Herregodts Preben        	95	VITA 	23.52			
	4	270	Pauwels Clotaire         	94	MOHA 	23.56			
	5	614	Maes Gerben              	94	VS   	23.72			

200m Jun mannen-hommes Finale  Time :17:44
Heat:2      Wind : -0.3 
	1	379	Rossaert Michael         	95	ACW  	22.49			Jun 3
	2	251	Diallo Oumar             	94	RESC 	23.14			
	3	795	Hofmans Victor           	94	OLSE 	23.15			
	4	716	Dullers Jan              	95	GENK 	23.15			
	5	178	Kohl Geoffrey            	95	USBW 	23.75			

200m Jun mannen-hommes Finale  Time :17:44
Heat:3      Wind : 0.8 
	1	323	Niesen Charles           	94	RESC 	22.15			Jun 1
	2	376	Achten Leander           	95	RCG  	22.42			Jun 2
	3	506	Calluy Dylan             	94	OLSE 	22.58			
	4	155	Thomas Olivier           	94	CABW 	23.31			
		666	De Meulemeester Alan     	95	ASVO 	DNF   			

200m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :17:57
Heat:1      Wind : -0.1 
	1	1897	Huyghe Jon               	93	KKS  	23.06			
	2	1681	Dare Lucas               	91	UAC  	23.77			
	3	2739	Verstappen Brecht        	93	RCT  	23.91			
	4	2296	Vandebeek Arnold         	91	LOOI 	24.30			
		2065	Janssens Bjorn           	93	SPVI 	DNS   			

200m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :17:57
Heat:2      Wind : -1.2 
	1	1595	Keita Franck             	93	CSF  	22.57			
	2	2780	Huwel Klaas              	91	ASVO 	22.73			
	3	1826	Dekiere Bram             	93	FLAC 	23.21			
	4	3011	Reniers Wout             	93	RCT  	23.22			
	5	2499	De Pauw Brent            	93	ACHL 	23.24			

200m Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :17:57
Heat:3      Wind : 0.3 
	1	2788	Thys Seppe               	92	ACME 	21.76			Bel/Esp 1
	2	3115	Van Hecke Christophe     	91	EA   	21.85			Bel/Esp 2
	3	2002	Invernizzi Nikola        	93	HCO  	22.12			Bel/Esp 3
	4	1428	Fall Samba               	92	RCB  	22.38			
	5	2832	Lossie Yannick           	91	OLSE 	23.35			
		1574	Kola Biasu Guelord*      	93	RFCL 	DNS   			

3000mS Jun/Bel-Esp vrouwen-femmes Finale  Time :18:16
Heat:1 
	1	203	Sijmens Charlotte        	95	DCLA 	10:57.22			Jun 1
	2	333	Van Hoorebeke Jolien     	94	RIEM 	11:18.79			Jun 2
	3	1357	Van Havere Laura         	93	HAMM 	11:46.89			Bel/Esp 1
	4	273	Van Leugenhaege Jolien   	95	HAMM 	12:23.93			Jun 3
	5	60	Dupont Marion            	95	MOHA 	12:40.63			

3000mS Jun/Bel-Esp mannen-hommes Finale  Time :18:29
Heat:1 
	1	2971	Willems Bjorn            	91	HAMM 	9:13.11			Bel/Esp 1
	2	2311	Petralia Jan             	92	AVMO 	9:27.23			Bel/Esp 2
	3	479	Biebaut Jelle            	95	RCG  	9:37.32			Jun 1
	4	496	Vanderlinden Laurens     	95	DCLA 	9:42.05			Jun 2
	5	590	Dejonckheere Dimitri     	94	AVR  	9:46.74			Jun 3
	6	688	Torbeyns Jef             	95	DAC  	9:52.17			
	7	317	Kanfoud Lotfi            	95	CABW 	10:03.08			
	8	29	Ruscart Benoit           	95	USTA 	10:28.42			
	9	2772	Van Der Have Tuur        	93	AVT  	10:35.04			Bel/Esp 3
	10	335	Peeters Stijn            	94	ACBR 	10:40.72			
		238	Bouissane Youssef*       	94	RESC 	DNF   			

ver-longueur Jun mannen-hommes  Time :12:13
Heat:1 
	1	41	Stas Vincent             	95	CABW 	7.02	+0.7				Jun 1
	2	264	Grailet Francois         	94	RFCL 	6.84	+0.4				Jun 2
	3	138	Pondant Romain           	94	SPA  	6.53	+0.0				Jun 3
	4	527	Thibau Arno              	95	AVLO 	6.41	+0.4				
	5	523	Eloot Bram               	95	VS   	6.34	-0.3				
	6	621	Boschmans Jurian         	94	HAKI 	6.32	-0.1				
	7	283	Schlag Youri             	94	RIWA 	6.22	-0.3				
	8	670	Dumon Ewout              	95	KAAG 	5.90	-0.6				
		127	Sammels Fabien           	95	CABW 	NM   	+0.0				
		471	Van De Steen Matthias    	95	VS   	NM   	+0.0				

kogel-poids Jun vrouwen-femmes  Time :11:14
Heat:1 
	1	220	De Pauw Yoika            	95	STAX 	13.51			Jun 1
	2	324	Roegiers Sarah           	94	ACME 	12.49			Jun 2
	3	277	Sterckendries Vanessa    	95	SPVI 	12.09			Jun 3
	4	505	Lyssens Katelijne        	95	ROBA 	11.66			
	5	233	Hooyberghs Elien         	95	VMOL 	11.19			
	6	548	Paulissen Nel            	95	ROBA 	10.67			
	7	527	Van Nieuwenhove Jana     	95	EA   	9.61			
	8	541	Francken Margaux         	95	LYRA 	9.46			

speer-javelin Bel-Esp mannen-hommes  Time :11:11
Heat:1 
	1	1892	Hooyberghs Jens          	93	VMOL 	61.39			Bel/Esp 1
	2	2103	Meeus Hans               	92	DUFF 	61.34			Bel/Esp 2
	3	1868	Broeders Arne            	93	DCLA 	60.38			Bel/Esp 3
	4	1391	Gets Florent             	91	USTA 	56.46			
	5	2144	Meers Maarten            	91	ATLA 	49.43			
	6	2156	Vanduyfhuys Kyle         	91	HCO  	45.37			

hoog-hauteur Jun/Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :12:21
Heat:1 
	1	1579	Van Hessche Hanne        	91	ASVO 	1.75			Bel/Esp 1
	2	1566	Lenchant Sietske         	93	ROBA 	1.73			Bel/Esp 2
	3	1973	Dirckx Jolien            	93	RCT  	1.71			Bel/Esp 3
	4	1987	Van Den Broeck Leen      	92	AVLO 	1.69			
	5	434	Borghijs Jolien          	95	ACW  	1.65			Jun 1
	6	1891	De Prijck Karen          	93	ABES 	1.63			
	7	138	Lepoutere Margot         	94	USTA 	1.56			Jun 2
	8	224	Verstreken Heleen        	95	DCLA 	1.56			Jun 3
	9	390	Lebon Kirsten            	95	ACHL 	1.53			
	10	533	Hermans Ine              	95	AVKA 	1.50			
	11	83	Duvivier Karine          	95	CABW 	1.50			
	11	654	Maes Margit              	94	BRAB 	1.50			
	11	596	Van Hal Shauni           	95	ACHL 	1.50			
	14	466	Van Hoogten Hanne        	95	AVZK 	1.50			
	15	341	Vissers Emma             	94	ACHL 	1.45			

polsstok-perche Jun/Bel-Esp vrouwen-femm  Time :12:57
Heat:1 
	1	558	De Vocht Elien           	95	AVZK 	3.90			Jun 1
	2	1429	Vercauteren Anouk        	92	ZELE 	3.80			Bel/Esp 1
	3	592	Laing Brittany           	94	AVT  	3.55			Jun 2
	4	1568	Andries Lien             	93	ROBA 	3.40			Bel/Esp 2
	5	574	Hubrecht Loes            	94	AVR  	3.40			Jun 3
	6	130	D Otreppe Mathilde       	94	DAMP 	3.30			
	7	1733	De Roeck Nelle           	93	VOLH 	3.30			Bel/Esp 3
	8	1957	Vandekerckhove Kim       	92	FLAC 	3.10			
	9	290	Lavaert Sigrid           	95	AZW  	3.10			
	10	634	De Seranno Catleen       	95	AVLO 	2.90			
	11	1218	De Laet Eva              	93	VMOL 	2.80			
	12	942	Wynant Stephanie         	91	USBW 	2.40			
	13	941	Wynant Aurelie           	93	USBW 	2.40			

kogel-poids Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :12:14
Heat:1 
	1	1445	Boumkwo Jolien           	93	RCG  	13.27			Bel/Esp 1
	2	1706	Van Nerom Nele           	92	OEH  	12.91			Bel/Esp 2
	3	1020	Borbouse Moly            	93	DAMP 	12.63			Bel/Esp 3
	4	1882	Peeten Lieze             	93	LOOI 	12.42			
	5	2033	Van Nieuwenhuyse Els     	92	RAM  	11.95			
	6	1682	Geudens Benedicte        	91	LIER 	11.03			
	7	1861	Richter Saraya           	92	KAPE 	10.30			
	8	1694	Vanneste Perla           	93	AZW  	9.39			
	9	1732	Van Stappen Elien        	93	VOLH 	8.94			

speer-javelin Jun mannen-hommes  Time :12:36
Heat:1 
	1	577	Nys Gerald               	94	VS   	61.96			Jun 1
	2	821	Bogaerts Jonas           	94	LEBB 	61.12			Jun 2
	3	618	De Gendt Jonas           	94	VITA 	52.75			Jun 3
	4	18	Branders Timothy         	94	DAMP 	52.11			
	5	507	Hannes Michiel           	95	OLSE 	49.73			
	6	327	Van Dyck Gil             	94	AVZK 	48.64			
	7	653	Van Nerom Jo             	94	OEH  	44.78			
	8	182	Reul Till                	95	LACE 	44.68			
	9	648	Mouton Michiel           	95	ACME 	43.09			
	10	58	Duchene Julien           	94	ARCH 	40.42			
	11	626	Sienaert Gregory         	95	EA   	39.80			
		138	Pondant Romain           	94	SPA  	NM   			

hoog-hauteur Jun/Bel-Esp mannen-hommes  Time :14:43
Heat:1 
	1	2728	Ghuys Bram               	93	OEH  	2.17			Bel/Esp 1
	2	1398	Makena Lois              	93	CSDY 	2.06			Bel/Esp 2
	3	68	Hougardy Benjamin        	95	SMAC 	1.96			Jun 1
	4	1983	Parmentier Thomas        	92	DEIN 	1.96			Bel/Esp 3
	5	449	Verdonck Emile           	95	AZW  	1.96			Jun 2
	6	812	De Prekel Laurenz        	94	VOLH 	1.93			Jun 3
	7	182	Reul Till                	95	LACE 	1.93			
	8	830	Poppelmonde Dries        	94	AVZK 	1.93			
	9	2954	Daelemans Robin          	92	VAC  	1.90			
	10	720	Jacobs Brett             	94	ADD  	1.90			
	11	1040	Hutlet Aurelien          	93	DAMP 	1.85			
	12	3068	Beeldens Alexander       	91	VOLH 	1.85			
	13	342	Annaert Wouter           	94	AVT  	1.85			
	14	50	Mohamed Ali Ismael       	94	CRAC 	1.85			
	15	355	Regelbrugge Bram         	94	ACME 	1.80			
	16	444	Verlinden Jasper         	95	AVZK 	1.80			
	17	544	Galle Pieter             	94	BERT 	1.75			
	18	432	Ceulemans Yannick        	94	ACBR 	1.75			

ver-longueur Jun vrouwen-femmes  Time :14:05
Heat:1 
	1	295	Leemans Jolien           	94	DUFF 	5.99	-0.5				Jun 1
	2	38	Fleury Alice             	95	USTA 	5.58	+1.1				Jun 2
	3	578	Blommaert Kim            	95	VOLH 	5.56	+1.4				Jun 3
	4	87	Laurant Chloe            	95	SPA  	5.38	+0.5				
	5	403	Tessens Helena           	95	LYRA 	5.34	+0.0				
	6	548	Paulissen Nel            	95	ROBA 	5.19	+0.8				
	7	257	Timperman Charlotte      	94	DEIN 	5.16	-0.2				
	8	369	Lambrechts Jana          	95	VS   	5.04	-0.1				
	9	33	Lins Noemie              	94	RESC 	4.80	-1.4				
	10	188	Elias Marie              	95	FCHA 	4.61	-1.0				

discus-disque Jun vrouwen-femmes  Time :13:58
Heat:1 
	1	277	Sterckendries Vanessa    	95	SPVI 	45.16			Jun 1
	2	324	Roegiers Sarah           	94	ACME 	38.96			Jun 2
	3	9	Josse Laetitia           	95	ACLO 	38.18			Jun 3
	4	232	Verwimp Eline            	95	VMOL 	35.89			
	5	505	Lyssens Katelijne        	95	ROBA 	35.78			
	6	529	Vermeulen Freya          	95	EA   	34.83			
	7	205	Bogaerts Jill            	95	AVZK 	31.42			
	8	581	Baruffa Jolien           	94	VITA 	29.42			
	9	541	Francken Margaux         	95	LYRA 	27.46			
	10	151	Guisse Shaena            	94	RESC 	24.07			
		285	Vackier Pauline          	94	AVMO 	NM   			

polsstok-perche Jun/Bel-Esp mannen-homme  Time :16:49
Heat:1 
	1	351	Broeders Ben             	95	DCLA 	4.65			Jun 1
	2	1655	Marbehant Robin          	91	RFCL 	4.50			Bel/Esp 1
	3	41	Stas Vincent             	95	CABW 	4.40			Jun 2
	4	515	Descamps Anton           	95	ASVO 	4.30			Jun 3
	5	159	Dombeu Romain            	95	DAMP 	4.20			
	6	1474	Van Weyenberg Alexis     	91	CSDY 	4.20			Bel/Esp 2
	7	68	Hougardy Benjamin        	95	SMAC 	4.20			
	8	219	Iraguha Baptiste         	95	MOHA 	3.80			
	9	2158	Vercauteren Simon        	92	ZELE 	3.80			Bel/Esp 3
	10	130	Delandmeter Mathieu      	95	CSDY 	3.60			
	11	1254	Pierre Steve             	92	BBS  	3.60			
	12	55	Nicodeme Romain          	95	RESC 	3.60			
	13	2439	Van Campfort Jesse       	93	ABES 	3.40			
		1868	Broeders Arne            	93	DCLA 	NM   			
		247	Sudi Tresor              	94	MOHA 	NM   			

discus-disque Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :15:38
Heat:1 
	1	1445	Boumkwo Jolien           	93	RCG  	45.60			Bel/Esp 1
	2	1020	Borbouse Moly            	93	DAMP 	45.25			Bel/Esp 2
	3	1682	Geudens Benedicte        	91	LIER 	39.99			Bel/Esp 3
	4	1706	Van Nerom Nele           	92	OEH  	39.92			
	5	2033	Van Nieuwenhuyse Els     	92	RAM  	36.34			
	6	1732	Van Stappen Elien        	93	VOLH 	33.32			
	7	1861	Richter Saraya           	92	KAPE 	31.10			
	8	1694	Vanneste Perla           	93	AZW  	30.54			
		1207	Knaepen Freya            	93	ACA  	NM   			

hinkstap-triple saut Jun vrouwen-femmes  Time :15:56
Heat:1 
	1	83	Duvivier Karine          	95	CABW 	11.55	+1.7				Jun 1
	2	15	Hustin Solene            	95	DAMP 	10.81	+2.2		10.71m	-0.6	Jun 2
	3	188	Elias Marie              	95	FCHA 	10.30	-0.3				Jun 3
	4	304	De Mulder Paulien        	95	KAAG 	9.86	+0.7				
	5	596	Van Hal Shauni           	95	ACHL 	9.48	+0.1				
	6	87	Laurant Chloe            	95	SPA  	9.36	+1.4				

kogel-poids Jun mannen-hommes  Time :14:56
Heat:1 
	1	453	Goovaerts Jens           	95	DUFF 	15.56			Jun 1
	2	763	De Becker Kenneth        	94	OEH  	14.73			Jun 2
	3	651	Van Waes Brecht          	95	AVLO 	14.33			Jun 3
	4	577	Nys Gerald               	94	VS   	14.30			
	5	729	Vercammen Stijn          	94	HAMM 	13.99			
	6	774	Buffel Nick              	94	HAC  	12.97			
	7	653	Van Nerom Jo             	94	OEH  	12.86			
	8	664	Van Steen Joannes        	95	VOLH 	12.77			
	9	731	Willemyns Dylan          	94	OEH  	12.49			
	10	603	Giebens Robbert          	94	OLSE 	11.81			

speer-javelin Jun vrouwen-femmes  Time :16:55
Heat:1 
	1	38	Fleury Alice             	95	USTA 	44.45			Jun 1
	2	417	Holtappels Sofie         	95	AVT  	34.86			Jun 2
	3	569	Van Luyck Paulien*       	94	ACME 	31.32			Jun 3
	4	581	Baruffa Jolien           	94	VITA 	31.26			
	5	320	Maudens Lore             	94	VS   	30.60			
	6	293	Leemans Lisse            	95	DUFF 	27.85			

kogel-poids Bel-Esp mannen-hommes  Time :16:06
Heat:1 
	1	2927	Denissen Jelle           	91	ATLA 	15.06			Bel/Esp 1
	2	2589	Van Campenhout Jannick   	91	ZWAT 	15.01			Bel/Esp 2
	3	3099	Spilliaert Stijn         	93	HAMM 	14.59			Bel/Esp 3
	4	1548	Guillaume Jonathan       	92	RESC 	14.15			
	5	1892	Hooyberghs Jens          	93	VMOL 	13.21			
	6	1391	Gets Florent             	91	USTA 	12.57			

hinkstap-triple saut Jun man-hom  Time :18:03
Heat:1 
	1	209	Nsomwe Didrick           	94	RCB  	14.07	+0.7				Jun 1
	2	359	Pausenberger Yves        	95	KAAG 	13.85	-0.9				Jun 2
	3	91	Renard Pierrick          	95	SER  	13.38	-4.2				Jun 3
	4	219	Iraguha Baptiste         	95	MOHA 	13.38	-0.7				
	5	159	Dombeu Romain            	95	DAMP 	12.75	-0.9				
	6	523	Eloot Bram               	95	VS   	12.37	+0.4				

discus-disque Jun mannen-hommes  Time :17:12
Heat:1 
	1	729	Vercammen Stijn          	94	HAMM 	49.11			Jun 1
	2	763	De Becker Kenneth        	94	OEH  	46.14			Jun 2
	3	837	Van Den Hauwe Robin      	94	OEH  	44.52			Jun 3
	4	20	Parisse Arnaud           	95	BBS  	43.73			
	5	453	Goovaerts Jens           	95	DUFF 	41.24			
	6	774	Buffel Nick              	94	HAC  	41.01			
	7	664	Van Steen Joannes        	95	VOLH 	37.66			
	8	731	Willemyns Dylan          	94	OEH  	37.37			
	9	150	Hourriez Maximilien      	94	MOHA 	37.30			

discus-disque Bel-Esp mannen-hommes  Time :17:59
Heat:1 
	1	2360	Bras Sem                 	91	OEH  	50.68			Bel/Esp 1
	2	3099	Spilliaert Stijn         	93	HAMM 	47.16			Bel/Esp 2
	3	2927	Denissen Jelle           	91	ATLA 	45.60			Bel/Esp 3
	4	1150	Housmans Alexandre       	93	MOHA 	41.64			
	5	2589	Van Campenhout Jannick   	91	ZWAT 	40.58			
	6	1548	Guillaume Jonathan       	92	RESC 	35.16			

ver-longueur Bel/Esp mannen-hommes  Time :12:15
Heat:1 
	1	1202	Lambert Romain           	93	DAMP 	7.18	+0.5				Bel/Esp 1
	2	2633	Vanmulder Jeroen         	91	DAC  	6.99	-0.1				Bel/Esp 2
	3	2658	Sanctorum Maxim          	93	FLAC 	6.93	+0.7				Bel/Esp 3
	4	2686	Mathijs Benjamien        	93	ACA  	6.50	+0.1				
	5	1518	Loris Lionel             	91	CSF  	6.49	-0.2				
	6	2135	De Decker Kristof        	91	WIBO 	6.17	+0.0				
		2798	Van Hoye Sander          	93	LYRA 	NM   	+0.0				

ver-longueur Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :14:07
Heat:1 
	1	1925	Vercruysse Jesse         	91	FLAC 	5.69	+0.5				Bel/Esp 1
	2	1727	Heijndrickx Ines         	93	VOLH 	5.46	+1.4				Bel/Esp 2
	3	1816	De Ruyck Hanne           	91	DEIN 	5.34	+0.7				Bel/Esp 3
	4	1411	Lambrecht Charlotte      	93	KAAG 	5.21	+0.2				
	5	777	Chevalier Alicia         	93	CSDY 	5.09	+1.1				
	6	1731	Van Remoortere Eveline   	92	VOLH 	4.84	+0.8				
	7	1891	De Prijck Karen          	93	ABES 	4.79	-0.6				
	8	1348	Delecluse Ellen          	93	DCLA 	4.78	+1.0				

hinkstap-triple saut Bel vrouwen-femmes  Time :16:03
Heat:1 
	1	1566	Lenchant Sietske         	93	ROBA 	12.46	+0.1				Bel/Esp 1
	2	967	Loureiro Elsa            	92	RFCL 	12.42	-0.1				Bel/Esp 2
	3	1607	Mievis Stefie            	93	ACA  	11.68	+0.1				Bel/Esp 3
	4	1218	De Laet Eva              	93	VMOL 	10.67	-0.8				
	5	1699	Ackx Eline               	93	LOOI 	10.39	+0.0				
	6	1411	Lambrecht Charlotte      	93	KAAG 	10.34	+0.8				

speer-javelin Bel-Esp vrouwen-femmes  Time :16:57
Heat:1 
	1	1612	Van Royen Carolien       	92	ACW  	44.02			Bel/Esp 1
	2	1484	Umans Kirsten            	93	HAKI 	40.87			Bel/Esp 2
	3	1689	Verlinden Hannelaure     	92	DCLA 	36.73			Bel/Esp 3
	4	1375	Sarrazyn Eline           	91	HCO  	34.56			
	5	1882	Peeten Lieze             	93	LOOI 	33.40			
	6	892	Simon Celine             	92	SMAC 	32.91			

hinkstap-triple saut Bel-Esp man-hom  Time :18:03
Heat:1 
	1	1202	Lambert Romain           	93	DAMP 	15.20	-1.7				Bel/Esp 1
	2	1305	Kapata Leopold           	92	CABW 	14.87	+0.8				Bel/Esp 2
	3	2896	Commey Solomon           	93	VAC  	14.67	+0.6				Bel/Esp 3
	4	1149	Marbaix Loic             	92	MOHA 	14.24	+0.8				
	5	1059	Thomas Nicolas           	92	DAMP 	13.79	+2.1		13.73m	0.5	
	6	2658	Sanctorum Maxim          	93	FLAC 	13.63	-0.3				
	7	1518	Loris Lionel             	91	CSF  	13.15	-0.6				
	8	2135	De Decker Kristof        	91	WIBO 	12.52	+1.1				
	9	1937	De Pauw Mattias          	92	RCG  	12.12	+0.3

Eén reactie

  1. Kimeli won na een kamikaze-aanvangsronde van 54″ en een solorace!